24 turas: ir toliau solidų žaidimą rodo "Malaga" © Eurofootball.lt
Sekmadienio vakarą vyko šešerios Ispanijos pirmenybių 24 turo kovos.

Gan įdomioje dvikovoje tarp "Deportivo" ir "Valencia" ekipų nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo. Mačas baigėsi taikiai 1-1. Įvartį "Valencia" gretose pelnė Davidas Villa, kuris vėliau gavo ir raudoną kortelę, o šeimininkų gretose pasižymėjo Adrianas Piscu.

Ir toliau solidžiu žaidimu stebina "Malaga" ekipa, kuri šįsyk išvykoje 3-1 įveikė "Valladolid".

Svečiai į priekį išsiveržė 7 mačo minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Alberto Luque. Sužaidus apie pusvalandį "Malaga" rezultatą padvigubino - 11 metrų baudinį realizavo Antonio Apono.

Persvarą "Malaga" sėkmingai išlaikė iki pat 82 minutės, kai rezultatą sušvelnino Henokas Goitomas. Vis tik 88 minutę svečių pergalę itvirtino Nacho Perezas.

Pergalę, leidusia išlipti iš iškritimo zonos, iškovojo "Osasuna", kuri namuose 2-0 nugalėjo "Numancia" ekipą. Įvarčius nugalėtojų gretose dar pirmame kėlinyje pelnė Jaroslavas Plašilas bei Shojaei Masoud.

Pergalę šiame ture taip pat iškovojo "Mallorca", kuri tik mačo pabaigoje pelnydama įvartį 1-0 palaužė Santandero "Racing". Tuo tarpu mačas tarp "Recreativo" ir "Almeria" nugalėtojo neišaiškino.

"Recreativo" 1 - 1 "Almeria"
59' [1 - 0] Javier Gallego Camunas
75' [1 - 1] Alvaro Negredo (iš 11 metrų baudinio)

21' iš aikštės pašalintas Albert Crusat ("Almeria")

"Mallorca" 1 - 0 Santandero "Racing"
88' [1 - 0] José Manuel Jurado Marín

40' iš aikštės pašalintas Ezequiel Marcelo Garay ("Racing")

Pamplonos "Osasuna" 2 - 0 "Numancia"
2' [1 - 0] Jaroslav Plasil
35' [2 - 0] Shojaei Masoud

"Valladolid" 1 - 3 "Malaga"
7' [0 - 1] Alberto Luque
29' [0 - 2] Antonio Apono (iš 11 metrų baudinio)
82' [1 - 2] Henok Goitom
88' [1 - 3] Nacho Perez

Madrido "Getafe" 1 - 1 "Athletic Bilbao"
15' [1 - 0] Roberto Soldado
40' [1 - 1] Fernando Llorente

20' Andoni Iraola ("Athletic Bilbao") nerealizavo 11 metrų baudinio

La Korunijos "Deportivo" 1 - 1 "Valencia"
25' [0 - 1] David Villa
80' [1 - 1] Adrian Lopez Piscu

77' iš aikštės pašalintas David Villa ("Valencia")