24 turas: skirtingas lyderių pasirodymas © Eurofootball.lt
Šeštadienio vakarą vyko trejos Ispanijos pirmenybių 24 turo rungtynės.

Tikra įvarčių fiesta vyko Madride, kur šalies čempionas "Real" klubas net 6-1 sutriuškino Sevilijos "Real Betis" ekipą.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas jau 7 minutę, kai tiksliu Raulio perdavimu galva pasinaudojo Gonzalo Higuainas, kuris šaltakraujiškai nuginklavo vartininką Ricardo.

Netrukus rezultatą padvigubino puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras, kuris pasinaudojo tuo, jog Ricardo nesugavo kamuolio. 24 minutę olandas pelnė ir dar vieną įvartį - iš pradžių jo smūgį galva atrėmė vartininkas, bet antru bandymu futbolininkas pasinaudojo.

Visgi įvarčiu jau netrukus atsakė ir svečiai, kurių gretose puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Ricardo Oliveira. Netrukus puolėjas galėjo dar kartą įmušti, kai neleistinai suklydo Ikeras Casillasas, tačiau šįkart jo smūgis atsimušė į "Real" vartų virpstą.

Netrukus įvarčiais atsakė Raulis - 37 minutę jis pasižymėjo tolimu smūgiu po Marcelo perdavimo, o po šešių minučių puolėjas pasinaudojo Fernando Gago perdavimu, atsidūrė vienas prieš Ricardo ir puikiai perkėlė kamuolį per jį.

Tačiau tuo pirmasis kėlinys nesibaigė, mat 45 minutę po Gabrielio Heinze perdavimo, Sergio Ramosas smūgiu galva pelnė dar vieną įvartį.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek ramiau, visgi pavojingų atakų netrūko. Iš pradžių Arjenas Robbenas turėjo gerą progą, bet ne itin tiksliai susistabdė kamuolį. Kiek vėliau vėl pasižymėti galėjo ir svečiai, bet "Real" nuo R.Oliveiros išpuolio tąkart apsiginti pavyko.

72 minutę progą turėjo ir Marcelo, bet jo smūgį puikiai atlaikė Ricardo. 80 minutę arti savo trečiojo įvarčio buvo K.Jasas Huntelaaras, tačiau puolėjo smūgis atsimušė į virpstą. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė gražią bei užtikrintą šeimininkų pergalę 6-1.

Tuo tarpu čempionato lyderė "Barcelona", namuose 1-2 miesto derbyje turėjo pripažinti "Espanyol" ekipos pranašumą.

Pirmieji galėjo įmušti šeimininkai, kai 14 minutę po Lionelio Messi perdavimo, Thierry Henry smūgiavo galva, tačiau puolėjui šįkart pasižymėti nepavyko.

Toliau mačo įvykiai klostėsi ne itin palankia kryptimi "Barcai", mat 37 minutę už grubią pražangą iš aikštės buvo išvytas Seydou Keita.

Likę dešimtyje "Barcelona" sugebėjo puikiai gintis, bet tik iki 50 minutės, kai puikiu ir tiksliu smūgiu vartininką Victorą Valdesą nuginklavo "Espanyol" saugas Ivanas de la Pena.

Visgi tai nebuvo pabaiga ir "Barcos" sirgalių nusivylimui, vos po penkių minučių tas pats I.de la Pena pelnė dar vieną įvartį ir svečiai priekyje jau 2-0.

Tada "Barcelona" ėmė spausti varžovus ir jau netrukus atsakė įvarčiu, kurio autoriumi tapo Yaya Toure. Šeimininkai ir toliau bandė kurti pavojingas progas, tačiau tai jiems ne itin sekėsi.

Mačo pabaigoje dar kelis pavojingus smūgiu "Barca" atliko, bet tai rezultato nepakeitė ir jie turėjo pripažinti amžinų varžovų pranašumą. Maža to, po šio pralaimėjimo "Barcelona" prieš antroje vietoje esantį "Real" pirmauja jau tik 7 taškais.

Madrido "Real"" 6 - 1 Sevilijos "Real Betis"
7' [1 - 0] Gonzalo Higuain
15' [2 - 0] Klaas Jan Huntelaar
23' [3 - 0] Klaas Jan Huntelaar
30' [3 - 1] Ricardo Oliveira
37' [4 - 1] Raul
43' [5 - 1] Raul
45' [6 - 1] Sergio Ramos
C
"Villarreal" 2 - 1 "Sporting Gijon"
1' [1 - 0] Giuseppe Rossi
2' [1 - 1] Mate Bilic
35' [2 - 0] Joan Capdevila

"Barcelona" 1 - 2 Barselonos "Espanyol"
50' [0 - 1] Ivan de la Pena
55' [0 - 2] Ivan de la Pena
62' [1 - 2] Yaya Toure

38' is aikštės pašalintas Seydou Keita ("Barcelona")

"Sevilla" 1 - 0 Madrido "Atletico"
87' [1 - 0] Jesus Navas