25 turas: "Hertha" persvara ištirpo iki minimumo © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį vyko septynerios 25-tojo turo rungtynės, tuo tarpu dar vienas mačas buvo sužaistas vakar.

Prie savęs priartėti varžovams leido čempionato lyderė Berlyno "Hertha", kuri išvykoje 0-2 pralaimėjo "Stuttgart" klubui. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Jeronimo Cacau ir Sami Khedira.

Svarbią pergalę iškovojo čempiontų titulą ginantis Miuncheno "Bayern", kuris namuose minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo "Karlsruhe". Įvartį po puikaus Francko Ribery perdavimo pelnė Jose Sosa.

Puikią formą ir toliau demonstruoja "Wolfsburg" klubo futbolininkai, kurie šįsyk išvykoje užtikrintai 3-0 nugalėjo Bielefeldo "Arminia".

Per pirmajį kėlinį svečiams pavyko pasižymėti tik kartą, kai įvartį pelnė Christianas Gentneris. 58 minutę dar vieną tikslų smūgį pridėjo komandos atakų lyderis puolėjas Grafite, o mačo pabaigoje tašką padėjo Ashkanas Dejagah.

Pergales ture taip pat iškovojo Dortmundo "Borussia" ir "Koln", o mačai tarp Leverkuzeno "Bayern" ir Frankfurto "Eintracht" bei tarp "Hoffenheim" ir "Hannover" baigėsi lygiosiomis.

"Stuttgart" 2 - 0 "Hertha"
47' [1 - 0] Jeronimo Cacau
51' [2 - 0] Sami Khedira

Miuncheno "Bayern" 1 - 0 "Karlsruhe"
34' [1 - 0] Jose Sosa

"Arminia Bielefeld" 0 - 3 "Wolfsburg"
19' [0 - 1] Christian Gentner
58' [0 - 2] Grafite
87' [0 - 3] Ashkan Dejagah

Leverkuseno "Bayer" 1 - 1 Frankfurto "Eintracht"
16' [0 - 1] Alexander Meier
40' [1 - 1] Martin Kadlec

Dortmundo "Borussia" 1 - 0 Bremeno "Werder"
64' [1 - 0] Aleksander Frei (iš 11 metrų baudinio)

"Energie Cottbus" 0 - 2 "Koln"
51' [0 - 1] Milivoje Novakovic
56' [0 - 2] Milivoje Novakovic (iš 11 metrų baudinio)

"Hoffenheim" 2 - 2 "Hannover"
20' [1 - 0] Selim Teber (iš 11 metrų baudinio)
22' [1 - 1] Hanno Balitsch
74' [1 - 2] Mario Eggimann
84' [2 - 2] Luis de Sousa Welligton