25 turas: "Lyon" pranašumas didėja © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaistos septynerios 25-ojo turo rungtynės. Likę trys mačai bus žaidžiami sekmadienį vakare.

Penkioliktąją pergalę šiame ture iškovojo ir dar labiau savo pozicijas kovoje dėl pirmosios vietos sutvirtino čempionų titulą ginantis "Lyon" klubas, išvykoje 0-2 įveikęs "Nancy" ekipą. 18-ąją minutę čempionus į priekį išvedė brazilas Crisas, o paskutinę mačo minutę pasižymėjo Karimas Benzema.

Jau 6 taškais nuo lyderių atsilieka antroje vietoje žengiantis Paryžiaus "P.S.G" klubas, šiame ture nesugebėjęs įveikti naujoko "Grenoble" - mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Šia paryžiečių nesėkme sekmadienį gali pasinaudoti "Marseille" klubas, pergalės atveju pakilsiantis į 2-ąją vietą.

Svarbią pergalę po keletos nesėkmingų rungtynių iš eilės iškovojo "Rennes" klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 palaužęs "Nice" pasipriešinimą. Pergalingą įvartį 69-ąją minutę "Rennes" ekipai pelnė Olivier Thomertas.

25-ojo turo rezultatai:

"%c00254" 0 - 2 "%c00055"
18` [0 - 1] Cris
90` [0 - 2] Karim Benzema

"%c00090" 0 - 1 "%c00067"
69` [0 - 1] Olivier Thomert

"%c00367" 0 - 0 "%c00023"

"%c00366" 1 - 2 "%c00025"
1` [0 - 1] Thomas Kahlenberg
37` [1 - 1] Jean-Michel Lesage
76` [1 - 2] Valter Birsa

"%c00293" 1 - 2 "%c00065"
23` [1 - 0] Kevin Gameiro
66` [1 - 1] Vaclav Sverkos
90` [1 - 2] Mevlut Erdinc

"%c00066" 1 - 1 "%c00206"
3` [0 - 1] Anthony Deroin
44` [1 - 1] Christian Bekamenga

"%c00092" 0 - 0 "%c00306"