25 turas: neįtikėtina "Atletico" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienį vyko ašuonerios 25 turo kovos.

Puikus futbolo spektaklis vyko Madride, kur šeimininkai "Atletico" tik po akaklios ir itin gražios kovos 4-3 įveikė "Barcelona" ekipą.

Jau pirmosiomis minutėmis abi komandos kūrė pavojingas atakas - iš pradžių Sergio Aguero pavojingai smūgiavo į "Barcos" vartus, paskui vos į savus vartus kamuolio neįsimušė šeimininkų gynėjas Pablo Ibanezas.

4 minutę "Atletico" pavyko pelnyti ir įvarti, tačiau jis nebuvo įskaitytas, mat mačo arbitras Johny Heitingai užfiksavo nuošalę. Tempas ir toliau išliko aukštas ir jau netrukus dar kartą pavojingai į "Barcos" vartus smūgiavo S.Aguero.

Visgi 19 minutę pirmieji įvartį pelnė svečiai - puikiu, tiksliu ir labai gražiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo puolėjas Thierry Henry.

Po dešimties minučių "Barcelona" pelnė ir antrąjį įvartį, kai suklaidinęs kelis gynėju, Lionelis Messi tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką Leo Franco.

Tačiau vos po dviejų minučių "Atletico" sušvelnino rezultatą - stipriu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo puolėjas Diego Forlanas.

Komandos ir toliau nemažino tempo. Pavojingą ataką 37 minutę surengė šeimininkai, tačiau S.Aguero tiksliau sužaisti nepavyko. Po kelių minučių idealią progą įmušti turėjo jau svečiai, tačiau vienas prieš vartininką likęs Eiduras Gudjohnsenas sugebėjo net nepataikyti į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje dar vieną progą turėjo "Barca", bet ir jos nesugebėjo išnaudoti Samuelis Eto'o. 'Neįmušti tu - įmuša tau', ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino jau po kelių minučių, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo S.Aguero ir rezultatas tapo lygus.

Kiek vėliau vėl atakos smaigalyje atsidūrė "Atletico" puolėjas D.Forlanas, tačiau tąkart svečių vartininkas Vicotoras Valdesas buvo savo vietoje.

72 minutę D.Forlanas tiesiog privalėjo pelnyti įvartį, tačiau sugebėjo nepataikyti vos iš kelių metrų smūgiuodamas galva. "Atletico" už tai sumokėjo dar vienu praleistu įvarčiu - greitos kontraatakos metu, E.Gudjohnsenas perdavė kamuolį laisvama T.Henry ir šis niekeno netrukdomas pelnė įvartį.

Netrukus pavojingu smūgiu atsakė S.Aguero, tačiau patikimai epizode sužaidė V.Valdesas. Visgi "Atletico" rezultatą išlyginti pavyko, kai 78 minutę 11 metrų baudinį realizavo D.Forlanas.

Abi komandos stengėsi pelnyti įvartį, kad išsiveržtų į priekį. "Atletico" ekipos gretose vėl pavojingą išpuolį surengė S.Aguero, o "Barcos" gretose panašia situacija atsakė S.Eto'o.

Vis dėlto šios dramos finalas buvo dar priešaky - 89 minutę pasinaudojęs "Barcos' kapitono Carleso Puyolio klaida, puolėjas S.Aguero tiksliu smūgiu nuginklavo V.Valdesą ir išvedę savo ekipą į priekį.

Iki mačo pabaigos rezultatas nepakito ir šį reto grožio trilerį, rezultatu 4-3 laimėjo "Atletico". Tai leido dar labiau padidinti intrigą čempionate, mat po šių rungtynių "Barca" prieš antroje vietoje esantį Madrido "Real" klubą pirmauja jau tik keturiais taškais.

Madrido "Atletico" 4 -3 "Barcelona"
19' [0 - 1] Thierry Henry
31' [0 - 2] Lionel Messi
33' [1 - 2] Diego Forlan
56' [2 - 2] Sergio Aguero
72' [2 - 3] Thierry Henry
80' [3 - 3] Diego Forlan (iš 11 metrų baudinio)
89' [4 - 3] Sergio Aguero

"Valencia" 1 - 2 "Valladolid"
6' [0 - 1] Jonathan Sesma González
31' [0 - 2] Raul Albiol (į savus vartus)
74' [1 - 2] Carlos Marchena

82' iš aikštės išvytas Pedro Munoz Lopez ("Valladolid"

"Almeria" 2 - 1 Madrido "Getafe"
8' [0 - 1] David Guerron Mendez
18' [1 - 1] Alvaro Negredo
65' [2 - 1] Alvaro Negredo

"Sporting Gijon" 0 - 1 "Mallorca"
49' [0 - 1] Juan Fernando Arango

"Malaga" 0 - 2 "Recreativo"
55' [0 - 1] Javier Gallego Camunas
65' [0 - 2] Adrian

35' iš aikštės išvytas Manuel Ortiz Toribio Lolo ("Malaga")

"Numancia" 0 - 1 La Korunijos "Deportivo"
75' [0 - 1] Juan Rodriguez

Santandero "Racing" 1 - 1 Pamplonos "Osasuna"
13' [1 - 0] Oscar Serrano
45' [1 - 1] Walter Pandiani

Sevilijos "Real Betis" 2 - 2 "Villarreal"
6' [0 - 1] Santi Cazorla
37' [0 - 2] Santi Cazorla
42' [1 - 2] Sergio Garcia
57' [2 - 2] Ricardo Oliveira