26 turas: "Bayern" ir "Hamburger" iškovojo pergales © Eurofootball.lt
Šeštadienį ir sekmadienį Vokietijos futbolo čempionate vyko 26-ojo turo susitikimai. Abu Bundesligos lyderiai "Bayern" ir "Hamburger" iškovojo pergales ir iki čempionato pabaigos likus aštuoniems turams skirtumas tarp šių ekipų išliko nepakitęs – "Bayern" vis dar lenkia uostamiesčio klubą šešiais taškais.

"Bavarai" sekmadienį savo aikštėje tik antrajame kėlinyje sugebėjo palaužti "Schalke" ir iškovojo labai svarbią pergalę. Pirmąjį įvartį "Bayern" įmušė iškart po pertraukos, o pasižymėjo H.Salihamidzičius. Netrukus aikštėje pasirodė "Bayern" puolėjas R.Makaay`us ir jau po dviejų minučių tiksliai sužaidęs olandas prisidėjo prie antrojo įvarčio, kurį pelnė C.Pizarro.

Tašką šiame mače padėjo jau minėtas R.Makaay`us, kuris 89-ąją minutę pasinaudojo "Schalke" gynėjo M.Krstajičiaus klaida ir pelnė trečiąjį varžybų įvartį. Iškovoję pergalę "Bayern" nutraukė savo nesėkmingą ruožą – iki šios dvikovos Miuncheno ekipa buvo patyrusi du pralaimėjimus per pastaruosius tris mačus. Tuo tarpu "Schalke" ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė antrame čempionato rate.

Nemažiau svarbią pergalę iškovojo ir "Hamburger" klubas, svečiuose minimaliu rezultatu palaužęs "Wolfsburg" klubą, kuriam tai buvo tik antroji nesėkmė namuose. Vienintelį mačo įvartį pelnė gerą formą demonstruojantis "Hamburger" puolėjas B.Lauhtas – 24-erių metų vokietis pelnė įvartį jau trečiame mače iš eilės. Prasčiau sekėsi "Wolfsburg" ekipos puolėjui M.Hanke – vokietijos rinktinės žaidėjas jau mačo pradžioje patyrė traumą ir buvo priverstas palikti aikštę.

Po skaudžios nesėkmės čempionų lygos aštunfinalyje vis dar negali atsigauti "Werder" ekipa, kuri šiame ture pratęsė pralaimėjimų seriją ir varžovų aikštėje 1-3 nusileido "Nurnberg" ekipai. Puikią formą ir toliau demonstravo "Nurnberg" atakų lyderis R.Vittekas, pelnęs du įvarčius ir pratęsęs savo rezultatyvių varžybų seriją – slovakas per pastaruosius tris mačus jau pelnė aštuonis įvarčius.

Pagerėjo ir visos "Nurnberg" ekipos žaidimas – per pusę antrojo rato komanda jau surinko daugiau taškų negu per visą pirmąją sezono dalį. Tai buvo trečioji "Nurnberg" pergalė iš eilės, po kurios ekipa šoktelėjo į vienuoliktąją poziciją ir padidino atotrūkį nuo iškritimo zonos iki šešių taškų.

Po pergalių serijos ir vėl į pralaimėjimų ruožą grįžta "Kaiserslautern" ekipa, šį kartą svečiuose rezultatu 1-2 turėjusi pripažinti "Borussia" pranašumą ir patyrusi antrąją nesėkmę iš eilės.

Dėka "Duisburg" klubo pralaimėjimo "Kaiserslautern" sugebėjo išlaikyti iki tol turėtą šešioliktąją poziciją, tuo tarpu "Borussia" pakilo jau į septintąją ir dar labiau paaštrino kovą dėl vietos UEFA taurės varžybose – šiuo metu skirtumas tarp penktos ir dešimtos vietos yra vos keturi taškai.

Visi 26-ojo turo rezultatai

"%c00208 3 – 1 %c00016"
21` [1 – 0] Robert Vittek
36` [2 – 0] Markus Schroth
57` [2 – 1] Miroslav Klose
69` [3 – 1] Robert Vittek

"%c00257" 5 – 2 "%c00258"
1` [1 – 0] Ioannis Amanatidis
11` [2 – 0] Benjamin Köhler
13` [3 – 0] Ioannis Amanatidis
25` [3 – 1] Adam Bodzek
32` [3 – 2] Klemen Lavric
57` [4 – 2] Ioannis Amanatidis
79` [5 – 2] Francisco Copado

85` Uwe Möhrle ("Duisburg") pašalintas iš aikštės.

"%c00103" 1 – 1 "%c00027"
69` [1 – 0] Milan Fukal
75` [1 – 1] Cacau

"%c00011" 0 – 1 "%c00024"
21` [0 – 1] Benjamin Lauth

"%c00100" 2 – 1 "%c00014"
25` [1 – 0] Dede
45` [1 – 1] Ervin Skela
64` [2 – 1] Florian Kringe

"%c00008" 1 – 2 "%c00209"
34` [0 – 1] Mohamed Zidan
64` [0 – 2] Mohamed Zidan
85` [1 – 2] Paul Freier

"%c00088" 1 – 0 "%c00256"
39` [1 – 0] Vahid Hashemian

"%c00001" 3 – 0 "%c00015"
49` [1 – 0] Hasan Salihamidzic
56` [2 – 0] Claudio Pizarro
89` [3 – 0] Roy Makaay

"%c00105" 1 – 0 "%c00210"
61` [1 – 0] Marko Pantelic