26 turas: nutrūko "Real" klubo pergalių serija © Eurofootball.lt
Šeštadienio vakarą Ispanijoje vyko trejos šalies čempionato 26-tojo turo kovos.

Savo dešimties iš eilės pergalių serijos nepavyko pratęsti čempionui Madrido "Real" klubui, kuris miesto derbio mačą prieš "Atletico" baigė lygiosiomis.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie galėjo išsiveržti į priekį, bet visgi to jiems padaryti nepavyko. Kėliniui artėjant prie pabaigos progą jau turėjo svečiai, tačiau Sergio Aguero pavojingą smūgį atrėmė Ikeras Casillasas.

Vis dėlto jau po kelių minučių svečiams pavyko pasiekti įvartį, kai greitos atakos metu, S.Aguero surado laisvą Diego Forlaną, kuris šaltakraujiškai nuginklavo I.Casillasą.

57 minutę "Real" rezultatą išlygino, kai Gonzalo Higuaino perdavimu pasinaudojo puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras. Vėliau abi komandos ėmė žaisti dar atviriau, tačiau to paversti įvarčiu joms nepavykdavo.

Vėliau vėl turėtomis progomis nepasinaudojo svečių puolėjas S.Aguero. Pavojingu smūgiu atsakė ir "Real" kapitonas Raulis, tačiau jam tąkart pritrūko tikslumo. Per likusį laiką nė viena iš komandų dar vieno įvarčio nepelnė, tad mačo arbitro švilpukas paskelbė lygiąsias 1-1.

"Real" ekipos kluptelėjimu pasinaudojo lyderė "Barcelona", kuri įveikdama namuose "Athletic Bilbao" komandą, savo pranašumą padidino iki šešių taškų.

Nugalėjų gretose pasižymėjo saugas Sergio Busquetsas bei komandos atakų lyderis Lionelis Messi, kurio smūgis nuo 11 metrų atžymos buvo tikslus.

Paskutiniame dienos mače, pergalę šventė "Villareal". Klubas namuose minimalia persvarą įveikė Barselonos "Espanyol" ekipą.

Madrido "Real" 1 - 1 Madrido "Atletio"
38' [0 - 1] Diego Forlan
57' [1 - 1] Klaas Jan Huntelaar

"Barcelona" 2 - 0 "Athletic Bilbao"
17' [1 - 0] Sergio Busquets
31' [2 - 0] Lionel Messi (iš 11 metrų baudinio)

"Villarreal" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"
20' [1 - 0] Federico Fuentes

66' Luis Garcia ("Espanyol") nerealizavo 11 metrų baudinio