26 turas: "Werder" ir "Bayer" klubų pergalės © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sekmadienio vakarą buvo žaidžiami trys likę 26-tojo turo susitikimai.

Svarbią pergalę iškovojo banguotai šį sezoną žaidžianti Bremeno "Werder" ekipa, kuri 4-1 įveikė "Hannover" klubą.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kai besibaigiant pirmam kėliniui įvartį pelnė puolėjas Claudio Pizarro. 69 minutę tiksliu smūgiu atsakė svečiai - įvarčio autoriumi tapo Jacekas Kryznowekas.

Tačiau "Werder" nebuvo linkę pasiduoti ir jau netrukus jie vėl buvo priekyje po Diego įvarčio. Vos po dviejų minučių dar vieną įvartį pridėjo C.Pizarro. O paskutinį tašką mače padėjo vis tas pats C.Pizarro.

Reikalingą pergalę iškovojo Leverkuzeno "Bayer" klubas, kuris svečiuose 2-0 palaužė "Koln". Įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjų duetas - Stefanas Kiesslingas bei Patrickas Helmesas.

Paskutiniame dienos mače nugalėtojas neišaiškėjo, mat susitikimas tarp "Karlsruhe" ir "Gladbach" komandų baigėsi be įvarčių 0-0.

Bremeno "Werder" 4 - 1 "Hannover"
41' [1 - 0] Claudio Pizarro
69' [1 - 1] Jacek Krzynowek
78' [2 - 1] Diego
80' [3 - 1] Claudio Pizarro
84' [4 - 1] Claudio Pizarro

"Koln" 0 - 2 Leverkuzeno "Bayer"
66' [0 - 1] Stefan Kiessling
76' [0 - 2] Patrick Helmes

"Karlsruhe" 0 - 0 "Gladbach"