27-erių S.Deisleris dėl traumų baigė karjerą © Eurofootball.lt
Miuncheno „Bayern’’ ir Vokietijos rinktinės saugas Sebastianas Deisleris (%p00029), kuris praleido 2006 metų Pasaulio čempionatą dėl penktą kartą patirtos kelio traumos, antradienį pranešė apie savo pasitraukimą iš didžiojo futbolo.

„Aš nebepasitikiu savo keliu,“ – savo apsisprendimą motyvavo S.Deisleris.

Futbolininkas garsėjo greičiu, kamuolio valdymo sugebėjimais ir aikštės matymu, tačiau fizinė ir psichologinė būklė jį privertė baigti futbolininko karjerą.

1998-aisiais tuomet 18-metis S.Deisleris debiutavo Bundesligoje, Monchengladbacho „Borussia’’ klube. 2000-aisiais jis pirmą kartą atstovavo Vokietijos rinktinei, o 2002-aisiais pasirašė sutartį su Miuncheno „Bayern“. Tais pačiais metais, trauma S.Deisleriui sutrukdė dalyvauti Pasaulio čempionate.

2005 metais Konfederacijų taurėje S.Deisleris buvo vienas geriausių žaidėjų visoje Vokietijos rinktinėje ir tuometinis treneris Jurgenas Klinsmanas tikėjosi, kad Deisleris galės žaisti dešiniuoju saugu 2006 metų Pasaulio čempionate. Tačiau dar viena kelio trauma privertė praleisti šį čempionatą bei pirmąją dabartinio sezono pusę.

„Bayern“ vadybininkas Uli Hoenessas spaudos konferencijoje sakė, kad jei S.Deisleris jaus, kad gali grįžti į aikštę, jis bus „visuomet laukiamas“.

Per savo karjerą Vokietijos rinktinei S.Deisleris atstovavo 36 kartus ir įmušė 3 įvarčius. Bundesligoje jis sužaidė 135 mačus ir įmušė 18 įvarčių.