27 turas: "Interas" pažemintas Panevėžyje © Eurofootball.lt
Pastaruoju metu LFF I lygoje rekordiniais rezultatais pralaimi Tauragės "Tauras", tačiau šeštadienį A Lygos 27-ojo turo rungtynėse tikrą pažeminimą Panevėžyje patyrė lygos autsaideris Visagino "Interas", net 10-0 pralaimėjęs "Ekranui".

Net šešis įvarčius šiose rungtynėse įmušė "Ekrano" atakų lyderis Povilas Lukšys, smarkiai padidinęs savo įmuštų įvarčių kraitį. Po šio benefiso P.Lukšys tapo rezultatyviausiu A Lygos žaidėju, įmušusiu 20 įvarčių. Antras žengia dabar jau Edinburgo "Hearts" atstovaujantis Ričardas Beniušis.

Kiek anksčiau šeštadienį minimalią pergalę namuose iškovojo Vilniaus "Vėtra", vienintelio Rolando Karčemarsko įvarčio dėka įveikusi "Šiaulius".

Taip pat minimalią pergalę iškovojo dėl medalių kovojanti Marijampolės "Sūduva", namuose įveikusi pastaruoju metu taip pat sėkmingai rungtyniavusius Klaipėdos "Atlanto" futbolininkus.

Rezultatyvi dvikova vyko Šilutėje, kur "Šilutė" rungtynėse su "Kaunu" buvo išlyginusi rezultatą 2-2, tačiau netrukus praleido tris įvarčius be atsako ir turėjo pripažinti "Kauno" pranašumą tryliktose tarpusavio rungtynėse iš eilės. "Hat-trick`ą" tose rungtynėse įmušė "Kauno" puolėjas Artūras Rimkevičius.

27 turo statistika

22` [1 - 0] Rolandas Karčemarskas

"Šilutė" 2 - 5 "Kaunas"
21` [0 - 1] Artūras Rimkevičius
36` [0 - 2] Artūras Rimkevičius
44` [1 - 2] Marius Bezykornovas
56` [2 - 2] Gediminas Vičius
57` [2 - 3] Artūras Rimkevičius
84` [2 - 4] Rafael Ledesma
90` [2 - 5] Rafael Ledesma

Panevėžio "Ekranas" 10 - 0 Visagino "Interas"
8` [1 - 0] Povilas Lukšys
18` [2 - 0] Deimantas Bička
20` [3 - 0] Povilas Lukšys (11 m.)
42` [4 - 0] Povilas Lukšys
53` [5 - 0] Povilas Lukšys
62` [6 - 0] Povilas Lukšys
75` [7 - 0] Egidijus Varnas
83` [8 - 0] Egidijus Varnas
88` [9 - 0] Povilas Lukšys
90` [10 - 0] Andrius Šidlauskas

Marijampolės "Sūduva" 1 - 0 Klaipėdos "Atlantas"
70` [1 - 0] Darius Maciulevičius (11 m.)

19' [1 - 0] Anatoliy Ostap
47' [2 - 0] Valerijus Mižigurskis
77' [2 - 1] Deividas Matulevičius
86' [3 - 1] Jan Kožiak