27 turas: "Lyon" persvara ištirpo iki minimumo © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijoje buvo sužaistos septynios 27-ojo turo "Ligue 1" rungtynės, po kurių intriga čempionate pasiekė aukščiausią tašką.

Čempionų titulą ginantis ir pirmenybėse pirmaujantis "Lyon" klubas šiame ture išvykoje susitiko su "Lille" ekipa ir buvo priverstas pripažinti šios pranašumą rezultatu 2-0. 61-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė įvartį pelnęs Robertas Vittekas, o paskutinę mačo minutę dar vieną taiklų smūgį pridėjo Fernandesas Michelis Bastosas.

Šiuo "Lyon" kluptelėjimu puikiai pasinaudojo puikią formą pastaruoju metu demonstruojantys ir pergalių seriją tęsiantys Paryžiaus "P.S.G" futbolininkai, išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 įveikę "Lorient" ekipą ir sumažinę atsilikimą nuo lyderių iki 1 taško. Pergfalingą įvartį paryžiečių gretose pelnė 22-ąją minutę pasižymėjęs antrąją jaunystę išgyvenantis Ludovicas Giuly.

Puikią pergalę šeštadienį iškovojo ir 5-oje pozicijoje žengiantys "Toulouse" futbolininkai, namuose netikėtai lengvai 3-0 sutriuškinę laipteliu aukščiau esančią "Bordeaux" vienuolikę ir susiligyne su ja taškais. Į priekį šeimininkai išsiveržė 32-ąją minutę, kai įvartį pelnė Francois Sirieix, o paskutinę pirmojo kėlinio minutę rezultatą dar sugebėjo padvigubinti rezultatyvusis Pierre-Andre Gignacas. Paskutinis mačo įvartis buvo pelnytas rungtynių laikrodžiui skaičiuojant paskutines sekundes, kai įvartį pelnė Moussa Sissoko.

Tuo tarpu trečioje vietoje žengiantis "Marseille" klubas nesugebėjo pasinaudoti "Lyon" dovanėle priartėti ir turėjo tenkintis tik lygiosiomis 0-0 su "Valenciennes".

27-ojo turo rezultatai:

"%c00094" 2 - 0 "%c00055"
61` [1 - 0] Robert Vittek
90` [2 - 0] Jean Michel Bastos

"%c00293" 0 - 1 "%c00023"
22` [0 - 1] Ludovic Giuly

"%c00092" 3 - 0 "%c00064"
32` [1 - 0] Francois Siriex
45` [2 - 0] Pierre-Andre Gignac
90` [3 - 0] Moussa Sissoko

"%c00071" 0 - 0 "%c00306"

"%c00367" 2 - 1 "%c00206"
30` [1 - 0] Sandy Paillot
85` [1 - 1] Anthony Deroin
90` [2 - 1] Larsen Toure

10` Gregory Leca ("Caen") pašalintas iš aikštės

"%c00254" 2 - 2 "%c00098"
2` [1 - 0] Youssoug Hadji
26` [1 - 1] Mathieu Coutadeur
53` [2 - 1] Silva Andre Luiz
62` [2 - 2] Thorstein Helstad

88` Samuel Bouhours ("Le Mans") pašalintas iš aikštės

"%c00090" 0 - 0 "%c00036"
78` Cedric Mongongu ("Monaco") pašalintas iš aikštės