27 turas: "Werder" bei "Nurnberg" iškovojo ilgai lauktas pergales © Eurofootball.lt
Šeštadienį Bundesligoje nesėkmingas serijas pavyko nutraukti "Werder" bei "Nurnberg" klubams. Lyderių akistatoje tarp "Stuttgart" bei "Hamburg" triumfavo čempionų titulą ginantys "Stuttgart" futbolininkai.

Čempionams pergalę atnešė vienintelis tikslus smūgis – po Pavelo Pardo pakelto kampinio stipriu smūgiu nestabdant kamuolio pasižymėjo R. Hilbertas. Po pergalės "Stuttgart" šoktelėjo į penktąją poziciją, visgi apginti titulą šansų nedaug – likus septyniem turam nuo "Bayern" atsiliekama devyniais taškais.

Dešimties nelaimėtų varžybų seriją pavyko nutraukti "Nurnberg" ekipai, kurie pirmieji praleidę įvartį sugebėjo atsakyti trimis ir varžybas prieš "Eintracht" laimėjo 3-1. Po pirmojo laimėjimo šiemet "Nurnberg" ir toliau lieka iškritimo zonoje, kadangi tris taškus taip pat iškovojo ir "Cottbus" bei "Arminia" klubai.

Į pergalių kelią sugrįžo "Werder"ekipa, svečiuose 2-1 įveikusi "Hertha" klubą. Brėmeno futbolininkai išsiveržė į priekį jau pirmąją minutę, kai po T. Borowski perdavimo pralenkęs gynėją iš aštraus kampo įvartį pelnė M. Rosenbergas.

Netrukus Berlyno komanda išlygino rezultatą – po perdavimo į baudos aikštelę smūgiu galva pesižymėjo A. Lima. Pergalingą įvartį 73-ąją minutę "Werder" komandai pelnė T. Borowski, kuriam tai buvo pirmasis sezono įvartis.

Rezultatai

"%c00258" 0 - 1 "%c00309"
4' [0 - 1] Ervin Skela

"%c00210" 1 - 0 "%c00342"
90' [1 - 0] Leonidas Kampantais

"%c00011" 3 - 2 "%c00088"
20' [1 - 0] Ashkan Dejagah
27' [1 - 1] Arnold Bruggink
29' [2 - 1] Marcelinho
71' [3 - 1] Ashkan Dejagah
79' [3 - 2] Jiri Stajner

"%c00257" 1 - 3 "%c00208"
3' [1 - 0] Michael Fink
18' [1 - 1] Angelos Charisteas
49' [1 - 2] Robert Vittek
83' [1 - 3] Zvjezdan Misimovic

"%c00027" 1 - 0 "%c00024"
20' [1 - 0] Roberto Hilbert

"%c00105" 1 - 2 "%c00016"
1' [0 - 1] Markus Rosenberg
10' [1 - 1] Andre Lima
73' [1 - 2] Tim Borowski

"%c00015" 1 - 0 "%c00010"
52' [1 - 0] Halil Altintop