Apie prezidento gerumą sprendi kai jis gali paskelbti nedarbo dieną? Klounas! Neužduodi sau klausimo,kad išsivysčiusiose šalyse tai tiesiog neįmanoma. Nesistebi kad tai padarė Lotynų Amerikos šalies prezidentas kurioje 30% žmoniu gyvena žemiau skurdo ribos? Gal todel ir atsilikusi šalis,nes gali paskelbti nedarbo dieną kada tik nori
Kažkodėl nuojauta, kad prancūzams pakraus.. Ir norisi labai, kad Norvegai eitų toli, nors abiem kiek garantuotas kelialapis, svarbu Hallandas neužsidarytų, kaip per visas svarbias varžybas.