Buvo rašoma kad kažkoks Ganos šamanas,buria prieš Kane,kad šis būtų neutralizuotas..Tai va kodėl ,jis iš tokios geros progos neįmušė įvarčio,gale rungtynių .Su tokių,samanų žiūrėk ir Gana iki finalo nueis🙂🙂🙂
Tai realiai nevieno svarbaus ivarcio neimuse Messis, nes muse silpniems ir teisejai nusisuke buvo. Bet tavo mylimo zaidejo ivarciai yra "tikrieji" ir buvo imusti jau "stipriems" varzovams. Lol. Tokie va protingi gerbejai.
Na ka, dabar jau aisku - Ronaldo atvaziuos ir 2030 zaist, nes “im back” :))) imuse tai imuse,viskas ok. bet tie jo komentarai, lyg cis koks pasaulio stebuklas ivykes butu