28 turas: "Real" ir "Barcelona" klubų pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiamos aštuonerios 28-tojo turo rungtynės.

Dar vieną pergalę iškovojo čempionų titulą ginantys Madrido "Real" futbolininkai, kurie šįsyk namuose 3-0 įveikė "Almeria" ekipą.

Per pirmąsias mačo minutes komandos žaidė apylygiai. Abi sukūrė kelias pavojingas situacijas, tačiau jos įvarčiais nevirto. Pirmiesiems įvartį pavyko pelnyti šeimininkams, kai puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Marcelo.

Antrasis įvartis buvo įmuštas 52 minutę, kai stipriu smūgiu iš baudos aikštelės pasižymėjo puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras.

Po dešimties minučių "Real" pelnė dar vieną įvartį - vienas prieš vartininką iššoko Arjenas Robbenas, tačiau jo smūgį atlaikė Diego Alvesas. Vis tik pirmas prie atšokusio kamuolio prišoko K.Janas Huntelaaras ir pelnė įvartį.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo lyderė "Barcelona", kuri net 6-0 įveikė "Malaga" ekipą.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas jau 19 minutę, kai tiksliu Samuelio Eto'o perdavimu pasinaudojo saugas Xavi. Po šešių minučių rezultatas padvigubėjo, kai tiksliu smūgiu po individualaus reido pasižymėjo Lionelis Messi.

Netrukus "Barca" pelnė dar vieną įvartį, kai pasižymėjo puolėjas Thierry Henry. Kėlinio pabaigoje po S.Eto'o įvarčio "Barcelona' persvara išaugo jau iki 4-0.

Vos prasidėjus antram kėliniui šeimininkai dar kartą pasižymėjo, kai įvartį pelnė gynėjas Dani Alvesas. 57 minutę rezultatas tapo jau 6-0 - po T.Henry perdavimo, S.Eto'o lengvai pelnė dar vieną įvartį.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė užtikrintą ir pelnytą "Barcos" pergalę, kuri jai leidžia vėl atstatyti šešių taškų persvarą prieš antroje vietoje esantį Madrido "Real" klubą.

Svarbią pergalę iškovojo ir "Valencia" klubas, kuris išvykoje dėka Juano Matis įvarčio palaužė Santandero "Racing" ekipą. Svečiai didžiają mačo dalį turėjo žaisti ir dešimtyje, mat raudoną kortelę 48 minutę prieš save išvydo Alexis.

Pergales ture taip pat iškovojo Madrido "Getafe", "Numancia" bei "Osasuna". Tuo tarpu mačas tarp La Korunijos "Deportivo" ir Sevilijos "Real Betis" baigėsi taikiai.

Madrido "Real" 3 - 0 "Almeria"
23' [1 - 0] Marcelo
52' [2 - 0] Klaas Jan Huntelaar
65' [3 - 0] Klaas Jan Huntelaar

La Korunijos "Deportivo" 1 - 1 Sevilijos "Real Betis"
9' [1 - 0] Joan Verdu
32' [1 - 1] Sergio Garcia

Madrido "Getafe" 2 - 1 "Recreativo"
49' [0 - 1] Carlos Maidana
64' [1 - 1] Roberto Soldado
66' [2 - 1] Roberto Soldado

"Numancia" 2 - 1 "Sporting Gijon"
43' [1 - 0] Jose Javier Barkero (iš 11 metrų baudinio)
46' [1 - 1] David Barral
56' [2 - 1] Asier Goiria

59' iš aikštės išvytas Juan Carlos Moreno ("Numancia")
86' iš aikštės išvytas Gonzalez Carmelo ("Sporting Gijon")

Pamplonos "Osasuna" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"
90' [1 - 0] Javad Nekounam

Santandero "Racing" 0 - 1 "Valencia"
78' [0 - 1] Juan Mata

48' iš aikštės išvytas Alexis ("Valencia")

"Barcelona" 6 - 0 "Malaga"
19' [1 - 0] Xavi
25' [2 - 0] Lionel Messi
32' [3 - 0] Thierry Henry
43' [4 - 0] Samuel Eto'o
51' [5 - 0] Dani Alves
57' [6 - 0] Samuel Eto'o

"Mallorca" 2 - 0 Madrido "Atletico"
24' [1 - 0] Aritz Aduriz
90' [2 - 0] Gonzalo Castro