Sakykit ka norit, bet Rusijos lygoj kiek zveriu zaidzia. Nors musu ziniasklaida ir podcasteriai sudaro vaizda, kad vos ne mirus lyga, bet pasaulio cempas rodo
Matosi, kad nelabai stebi, gaudaisi ir šiaip rašai tam, kad rašyti. Kartais tylėjimas geriausia ką kaipnkuroe protingo gali išspausti. Turėk tą omenyje.