Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau...
Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.