29 turas: "Bayern" kylą į pirmąją vietą Vokietijoje © Eurofootball.lt
Vokietijos čempionate šeštadienį vyko septynerios XXIX turo rungtynės.

Turnyrinės lentelės lyderių dvikova tarp namuose rungtyniavusių Gelzenkircheno "Schalke" futbolininkų ir Miuncheno "Bayern" vienuolikės baigėsi svečių ekipos pergale rezultatu 2-1.

Bavarai į priekį įsiveržė 25 mačo minutę, kai po Bastiano Schweinsteigerio perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Franckas Ribery. Jau po minutės rezultatą padvigubino Thomasas Mulleris.

Aikštės šeimininkai nebuvo linkę lengvai pasiduoti - 31 minutę po Marcia Rafinha perdavimo rezultatą sušvelnino Kevinas Kuranyi.

Dar pirmajame kėlinyje iš aikštės už dvi geltonas korteles buvo pašalintas "Bayern" saugas Hamitas Altintopas, tačiau "Schalke" ekipai lygiųjų išplėšti nepavyko.

Negana to, susitikimo pabaigoje teisėjas už dvi geltonas korteles iš aikštės išvijo šeimininkų gynėją iš Brazilijos Marcelo Jose Bordoną.

Po šios pergalės "Bayern" komanda pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

Kitose rungtynėse Frankfurto "Eintracht" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos rezultatu 3-2 palaužė į žaidybinę duobę įkritusią Leverkuzeno "Bayer" ekipą.

Dortmundo "Borussia" 2 - 1 Brėmeno "Werder"
9' [1 - 0] Kevin Grosskreutz
22' [2 - 0] Neven Subotic
65' [2 - 1] Aaron Hunt

Frankfurto "Eintracht" 3 - 2 Leverkuzeno "Bayer"
28' [1 - 0] Selim Teber (iš 11 m. baudinio)
33' [1 - 1] Stefan Kiessling
46' [1 - 2] Stefan Kiessling
62' [2 - 2] Cesar Alves Dos Santos Caio
89' [3 - 2] Maik Franz

48' iš aikštės pašalintas Daniel Schwaab ("Bayer")

"Freiburg" 1 - 1 "Bochum"
18' [1 - 0] Papiss Cisse
23' [1 - 1] Christoph Dabrowski

"Nurnberg" 2 - 0 "Mainz"
14' [1 - 0] Mike Frantz
40' [2 - 0] Eric Maxim Choupo-Moting

4' iš aikštės pašalintas Andreas Ivanschitz ("Mainz")

Gelzenkircheno "Schalke" 1 - 2 Miuncheno "Bayern"
25' [0 - 1] Franck Ribery
26' [0 - 2] Thomas Müller
31' [1 - 2] Kevin Kuranyi

41' iš aikštės pašalintas Hamit Altintop ("Bayern")
90' iš aikštės pašalintas Marcelo Jose Bordon ("Schalke")

"Stuttgart" 2 - 1 "Gladbach"
34' [0 - 1] Marco Reus
66' [1 - 1] Ciprian Marica
83' [2 - 1] Zdravko Kuzmanovic

"Koln" 0 - 3 Berlyno "Hertha"
25' [0 - 1] Raffael
45' [0 - 2] Raffael
75' [0 - 3] Cicero

73' iš aikštės pašalintas Youssef Wasef Mohamad ("Koln")
90 iš aikštės pašalintas Zoran Tosic ("Koln")