Šiuolaikinė Argentina primena 2008-2016 Barca, kur netyčia raudonos, netyčia nuošalės nepamato, penalties netyčia gauna. Šlykštu.
Nesakau kad neturėjo laimėt, nes žaidė geriau, ir pats Messi nusipelnė tuos įvarčius įkalt. Tiesiog labai liūdnai visas identintetas susidelioja, jog visad jei kažkokia nesamonė aikštėj įvyksta tai visada Argentinos rungtynėse :)