Jeigu atvirai, tai jokių vilčių dėl Vilniaus Žalgirio. Juokėmės ankstesniuose sezonuose iš buvusios vadovybės apie "Europos užkaravimus", kurie baigdavosi kokio Farerų klubo pergale. Tai dabar ir skambios frazės, planai, o rezultate net Toplygoje rimtos problemos. Dabar laukia tas Petrovac, na tarkim juos praeitų, bet didelis klaustukas. Toliau Tibilisio Dinamo, kur kelionė ir užsibaigtu.
Kaip tai nenuteistas? Nuteistas, teismas jį pripažino kaltu, tik jis į apeliaciją padavė, skundžia teismo sprendimą. Ir šiaip, jeigu vienas teismas jau jį pripažino kaltu, tai labai realu kad aukštesnis teismas, tą nuosprendį ir paliks. O šiaip labai įdomu kokiai komandai yra logikos jį pirkti dabar. Sumokės pinigus, pasirašys sutartį, o jis siunčiamas į kalėjimą ir negali žaisti.