Matosi, kad nelabai stebi, gaudaisi ir šiaip rašai tam, kad rašyti. Kartais tylėjimas geriausia ką kaipnkuroe protingo gali išspausti. Turėk tą omenyje.
Š... tos TV3 transliacijos. Parodo max dvi varžybas vakare, o kitų naktį, ar ryte nerodo. Rytais žaidžia, 6-7 ryto, būtu galima prieš darbą kažkiek pažiūrėti, bet ne, geriau kokią muilo operą. Sakiau prieš prasidedant PČ, nieko nėra geriau nei LRT. Jie kai rodo, tai rodo visas ir net jeigu vyksta tuo pačiu metu, tai per abu savo kanalus. P.S. ta laida goolas, tai ir ten ne apie futbolą, o apie tai kaip kažkas kažkur ir kažkada keliavo.
Būsimi čempionai pasaulio (arba vieni iš tokių jei būti diplomatiškam), tik gailan kad kaip kurie pasirinko supuvusę karjeros stotelę kaip kurie kaip minimas žaidėjas atraštėje. Na bet klystam visi. Tokie žaidėjai ir.