Tai, kad vienas blogiausių įvertinimų visoje komandoje, dar negana to nedavė Bruno Fernandes mušti iš geresnės padėties. Net Henry sako your team have to score not you.
Vėl hateris varo propagandą. CR7 gerai atrodė, net kūrė progas, bet žaidėjai kamuolį kažkur gilyn nusivarydavo,užteks tą propagandą skleist, gi ir įvertinimus pasižiūrėk, toli gražu nebuvo blogiausias žakdėjas ar tuo labiau inkaras, puikiai erdvės suteikdavo kitiems, tą patį ir Rooney bei kiti kalbėjo.