3 turas: favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygos čempionate šeštadienį buvo žaidžiami šešeri 3-tojo turo susitikimai.

Lengvą pergalę išvykoje iškovojo šalies čempionas "Man Utd", kuris rezultatu 5-0 įveikė "Wigan" ekipą. Nors pirmajame kėlinyje svečiai turėjo progų pasižymėti, tačiau jiems to padaryti nepavyko.

Pirmasis įvartis į "Wigan" vartus krito 56-ąją minutę, kai pasižymėjo puolėjas Wayne'as Rooney. Jau po dviejų minučių Dimitaras Berbatovas rezultatą padvigubino.

65-ąją minutę po puikios Valencia bei Berbatovo kombinacijos, Rooney pelnė ir trečiajį įvartį. Tai dar nebuvo pabaiga, mat mačui artėjant prie pabaigos Michaelis Owenas po Nani perdavimo pelnė dar vieną įvartį.

Tuo tarpu pats portugalas Nani taip pat pelnė savo įvartį - 90-ąją rungtynių minutę.

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo ir Londono "Arsenal" ekipa, kuri 4-1 įveikė "Portsmouth". Po dviejų Abou Diaby įvarčių šeimininkai pirmavo 2-0, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai rezultatą sušvelnino.

Tačiau antrajame kėlinyje Williamas Gallas pelnė trečiąjį, kiek vėliau Aaaronas Ramsey pridėjo ir dar vieną įvartį bei "Arsenal" šventė pergalę 4-1.

Londono "Arsenal" 4 - 1 "Portsmouth"
18` [1 - 0] Abou Diaby
21` [2 - 0] Abou Diaby
37` [2 - 1] Younes Kaboul
51` [3 - 1] William Gallas
68` [4 - 1] Aaron Ramsey

"Birmingham" 0 - 0 "Stoke"

"Hull City" 1 - 0 "Bolton"
61` [1 - 0] Kamel Fathi Ghilas

"Man City" 1 - 0 "Wolves"
17` [1 - 0] Emmanuel Adebayor

"Sunderland" 2 -1 "Blackburn"
21` [0 - 1] Gael Givet
32` [1 - 1] Kenwyne Jones
53` [2 - 1] Kenwyne Jones

"Wigan" 0 - 5 "Man United"
56` [0 - 1] Wayne Rooney
58` [0 - 2] Dimitar Berbatov
65` [0 - 3] Wayne Rooney
85` [0 - 4] Michael Owen
90` [0 - 5] Nani