3 turas: "Marseille" ir "P.S.G" nesėkmės © Eurofootball.lt
Trečiadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko septynerios 3-ojo turo rungtynės po kurių ir toliau pergalės džiaugsmo nepatyrę liko vieni tituluočiausių šalies klubų "Marseille" ir "P.S.G".

Antrąją vietą praėjusiame sezone iškovojęx Marselio klubas pirmuosiuose naujojo sezono turuose turėjo tenkintis dvejomis lygiosiomis, o šį kartą turėjo pripažinti kolkas stebėtinai sėkmingai šiame sezone žaidžiančio "Valenciennes" pranašumą rezultatu 2-1. Nors "Marseille" šiose rungtynėse pirmieji išsiveržė į priekį, kai 52-ąją minutę pasižymėjo Karimas Ziani, tačiau vėliau "Valenciennes" dviejų Steve`o Savidano įvarčių dėką išsiveržė į priekį ir pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos.

Tuo tarpu taip pat dvi lygiasias iki tol iškovojęs Paryžiaus "P.S.G" klubas šiame ture žaisdamas namuose turėjo pripažinti įtikinamą vieno praėjusio sezono autsaiderio "Lorient" pranašumą rezultatu 1-3. Paryžiečiai šiame mače kaip ir Marselio futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai dar pirmajame kėlinyje pasižymėjo ekipos atakų lyderis Pedro Pauleta, tačiau antrajame kėlinyje "Lorient" naujokas Marama Vahirua pelnė du įvarčius iš eilės ir išvedė savo komandą į priekį, o lemiamą tašką mačę paskutinę jo minutę taikliu smūgiu nuo 11-os metrų žymos pridėjo Rafikas Saifi.

Pirmasias pergales trečiadienį iškovojo "Monaco" bei "Rennes" klubai, įveikę atitinkamai "Metz" ir "Saint-Etienne" ekipas. Pergalę į savo sąskaitą įsirašė ir naujokas "Strasbourg", kiek netikėtai lengvai rezultatu 3-0 įveikęs nelengviausius laikus išgyvenančią "Auxerre" ekipą.

Ir toliau pirmąją poziciją kiek netikėtai išsaugo visas tris pergales iškovojęs "Le Mans" klubas. Šį kartą pergalingai žengianti ekipa išvykoje rezultatu 1-2 įveikė iki tol pralaimėjimo skonio taip pat nepatyrusią "Bordeaux" vienuolikę. Bordo klubas pirmavo po Davido Belliono įvarčio, tačiau 23-ąją minutę raudoną kortelę gavus Ulrichui Rame neatsilaikė ir pralaiedęs du įvarčius turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

3-ojo turo rezultatai:

"%c00306" 2 - 1 "%c00071"
57` [0 - 1] Karim Ziani
62` [1 - 1] Steve Savidan
86` [2 - 1] Steve Savidan

"%c00094" 1 - 1 "%c00065"
26` [1 - 0] Stephane Dumont
44` [1 - 1] Stephane Dalmat

"%c00064" 1 - 2 "%c00098"
13` [1 - 0] David Bellion
46` [1 - 1] Tulio De Melo
72` [1 - 2] Grafite

23` Ulrich Rame ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės

"%c00023" 1 - 3 "%c00293"
35` [1 - 0] Pedro Pauleta
67` [1 - 1] Marama Vahirua
74` [1 - 2] Marama Vahirua
90` [1 - 3] Rafik Saifi (iš 11m.)

"%c00036" 2 - 0 "%c00096"
30` [1 - 0] Francois Modesto
85` [2 - 0] Frederic Piquionne

"%c00034" 3 - 0 "%c00025"
24` [1 - 0] Wason Libardo Renteria Cuesta
67` [2 - 0] Wason Libardo Renteria Cuesta
86` [3 - 0] Kevim Gameiro

"%c00067" 1 - 0 "%c00146"
3` [1 - 0] Petter Hansson