3 turas: sunkios "Valencia" ir "Villarreal" pergalės © Eurofootball.lt
Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį buvo sužaisti dar šeši trečiojo turo mačai.

Sunkią pergalę iškovojo "Valencia" ekipą, kuri tik mačo pabaigoje pelniusi įvartį palaužė "Osasuna".

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo svečiai - jau 7 minutę progą turėjo Javieras Portillo, tačiau jo smūgis buvo kiek netikslus. Jau po dešimties minučių pavojingu smūgiu atsakė ir Davidas Villa, tačiau ir jam pritrūko tikslumo.

32 susitkimo minutę "Valencia" galėjo išsiveršti į priekį, tačiau Mata smūgis praskriejo visiškai šalia vartų. Artėjant kėliniui į pabaigą šeimininkai turėjo ir dar keletą gerų progų, tačiau Fernando Morientesui ir jau minėtam Matai ir vėl pritrūko tikslumo.

Antrame kėlinyje po grubio pražangos prieš Mata, antrąja geltona kortele buvo nubaustas "Osasuna" gynėjas Azpilicueta ir jis buvo priverstas palikti aikštę.

"Valencia" turėdama kiekybinę persvarą spaudė varžovus, tačiau įvarčio jiems niekaip nepavyko įmušti. 82 minutę vis tas pats Mata bandė nuginkluoti "Osasuna" vartininką Ricardo, tačiau ir šįsyk saugui pasižymėti nepavyko.

Vis dėlto 87 minutę šeimininkai pasiekė savo - D.Villa puikiai perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkertančiam Matai ir šis iš maždaug dešimites metrų nuginklavo Ricardo.

Pačioje mačo pabaigoje puolėjas D.Villa dar turėjo progą ir padvigubinti rezultatą, tačiau jam to padaryti nepavyko, o teisėjo švilpukas paskelbė minimalią "Valencia" pergalę.

Minimalias pergales taip pat iškovojo "Almeria" bei "Villarreal", tuo tarpu Sevilijos miesto derbis tarp "Real Betis" ir "Sevilla" pasibaigė be įvarčių 0-0.

Visi rezultatai:

"Valencia" 1-0 "Osasuna"
87' [1-0] J.M.Mata

64' iš aikštės pašalintas C. Azpilicueta ("Osasuna")

"Almeria" 1-0 "Malaga"
74' [1-0] A. Negredo

80' iš aikštės pašalintas M. Angel ("Malaga")
86' iš aikštės pašalintas J.B. Ortiz ("Almeria")

"Athletic Bilbao" 2-0 "Valladolid"
50' [1-0] F. Llorente
80' [2-0] A. Iraola iš 11 metrų baudinio

La Korunijos "Deportivo" 0-0 "Mallorca"

59' iš aikštės pašalintas O.Bravo ("Deportivo")
77' iš aikštės pašalintas D.Navarro ("Mallorca")

"Numancia" 1-2 "Villarreal"
42' [1-0] G. Brit
49' [1-1] S.Cazorla
76' [1-2] J.Llorente

Sevilijos "Real Betis" 0-0 "Sevilla"

Santandero "Racing" 0-2 Madrido "Real"
54' [0-1] R.D.l.Red
74' [0-2] R.v.Nistelrooy

"Sporting Gijon" 1-6 "Barcelona"
27' [0-1] Xavi
33' [0-2] S.Eto'o
49' [0-3] S.Keita
50' [1-3] F.Maldonado
70' [1-4] A.Iniesta
85' [1-5] L.Messi
90' [1-6] L.Messi

57' iš aikštės pašalintas S.Gerard ("Sporting Gijon")