3 turas: triuškinama Madrido "Atletico" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate buvo sužaistos vienerios rungtynės, o kitas susitikimas prasidės kiek vėliau.

Triuškinamą pergalę iškovojo didelių ambicijų šį sezoną nestokojanti Madrido "Atletico" ekipa, kuri namuose 4-0 įveikė "Recreativo".

Pirmojo įvarčio sirgaliams ilgai laukti neteko - jau 8 rungtynių minutę Sergio Aguero galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė "Atletico" į priekį.

Šeimininkai ir toliau turėjo iniciatyva - 15 minutę Maxi Rodriguezas pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau smūgį atrėmė patikai sužeidę gynėjai.

24 mačo minutę S.Aguero pelnė ir antrajį įvartį, tačiau jis nebuvo įskaitytas, mat teisėjas užfiksavo pražangą. Artėjant į pabaigą pirmam kėliniui pavojingai į vartus smūgiavo ir "Recreativo", tačiau Colunga smūgį atrėmė "Atletico" vartininkas Gregory Coupet.

Vos prasidėjus antrąjam kėliniui rezultatas tapo jau 2-0 - puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų Maniche pelnė įvartį.

78 minutę rezultatas jau tapo 3-0 - Miguelis puikiai prasiveržė kairiuoju kraštu, perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o joje buvęs Florentas Sinama-Pongolle pelnė trečiajį komandos įvartį.

Mačo pabaigoje tas pats Sinama-Pongolle įmušė ir dar kartą - po gražios kontratakos puolėjas pasiuntė kamuolį į apatinį "Recreativo" ekipos vartų kampą.

Madrido "Atletico" 4-0 "Recreativo"
9' [1-0] S.Aguero
53' [2-0] Maniche
78' [3-0] F.Sinama-Pongolle
89' [4-0] F.Sinama-Pongolle

Barselonos "Espanyol" 1-1 "Getafe"
47' [0 - 1] M.del Moral
58' [1 - 1] S.Sanchez