30 turas: Rezultatyvi diena Bundesligoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijos futbolo pirmenybėse buvo sužaisti du susitikimai, kurie ir užbaigė 30-ojo turo kovas. Sekmadienio dvikovos, priešingai nei šeštadienio mačai, išsiskyrė dideliu rezultatyvumu – per dvi varžybas buvo įmušta net vienuolika įvarčių.

Net šešių įvarčių trileris vyko Hanoveryje, kur susikovė dvi daugiausiai kartų lygiosiomis sužaidusios ekipos: "Hannover" bei "Stuttgart". Neišimtis buvo ir šis mačas, kuris baigėsi abiems ekipoms būdingu rezultatu – lygiosios 3-3. Mačą geriau pradėjo šeimininkų ekipa ir sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį "Hannover" jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą – antrąją minutę pasinaudojęs nepatikimu varžovų žaidimu šeimininkus į priekį išvedė H.Balitschius, o 33-ąją rezultatą smūgiu galva padvigubino J.Stajneris.

"Hannover" padėtis šiek tiek suprastėjo 38-ąją minutę, kai už šiurkščią pražangą antrąją geltoną kortelę gavo ir iš aikštės pašalintas buvo šeimininkų saugas iš Albanijos A.Lala. Tačiau ir tai nepažadino "Stuttgart" ekipos ir netrukus rezultatas vos netapo triuškinantis, kai svečių vartininkas T.Hildebrandas sugebėjo atremti laisvo prieš vartus likusio H.Balitčiaus smūgį.

Antrąją mačo dalį "Stuttgart" pradėjo aktyviau ir sužaidus septynias minutes jiems pavyko sušvelninti rezultatą, o tiksliu smūgiu iš 23 metrų pasižymėjo D.Ljuboja. "Hannover" sugebėjo atsigauti po praleisto įvarčio ir iki mačo pabaigos likus kiek daugiau negu dvidešimt minučių rezultatas tapo 3-1 šeimininkų naudai. Tačiau kovingai antrajame kėlinyje nusiteikę "Stuttgart" ir kiekybinę persvarą turėję futbolininkai nepasidavė ir per šešių minučių atkarpą mačo pabaigoje pelnė du įvarčius bei išplėšė lygiasias.

Jau šešioliktą kartą lygiosiomis sužaidę lygos vidutiniokai išlaikė turėtą septintąją poziciją. Tuo tarpu vos šešis taškus per pastaruosius aštuonis mačus surinkęs "Hannover" klubas smuktelėjo į dvyliktąją vietą, tačiau nuo iškritimo zonos juos skiria saugi devynių taškų persvara.

Iškritimas iš Bundesligos daug labiau gresia "Kaiserslautern" ekipai, kuri patyrė jau penktąją nesėkmę per paskutinius šešis mačus, šįkart svečiuose po atkaklios kovos rezultatu 2-3 nusileisdami "Nurnberg" vienuolikei. Šioje dvikovoje ekipas į priekį tempė rezultatyviausi ekipų žaidėjai – "Kaiserslautern" gretose abu įvarčius pelnė H.Altintopas, o nugalėtojams du įvačius įmušė R.Vittekas.

Statistika

"%c00088" 3 – 3 "%c00027"
36 300 žiūrovų
2` [1 – 0] Hanno Balitsch
33` [2 – 0] Jiri Stajner
52` [2 – 1] Danijel Ljuboja
67` [3 – 1] Per Mertesacker
77` [3 – 2] Thomas Hitzlsperger
83` [3 – 3] Jon Dahl Tomasson

38` Altin Lala ("Hannover") pašalintas iš aikštės.

"%c00208" 3 – 2 "%c00014"
47 250 žiūrovų
13` [1 – 0] Robert Vittek
20` [1 – 1] Halil Altintop
48` [1 – 2] Halil Altintop
62` [2 – 2] Thomas Paulus
84` [3 – 2] Robert Vittek