30 turas: "Schalke" suklupo Vokietijoje © Eurofootball.lt
Vokietijos čempionate šeštadienį vyko septynerios XXX turo rungtynės.

Netikėtą pralaimėjimą išvykoje rezultatu 4-2 prieš "Hannover" futbolininkus patyrė dėl "Bundesliga" čempionų titulo kovojanti Gelzenkircheno "Schalke" ekipa.

Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2-0 - iš pradžių kamuolį į savų vartų tinklą pasiuntė Heiko Westermannas, o 29 minutę pasižymėjo Didieras Konanas Ya.

Antrojo kėlinio pradžioje "Schalke" vienuolikei po Edu ir Ivano Rakitičiaus įvarčių rezultatą pavyko išlyginti, tačiau 80 minutę savo komandą į priekį vėl išvedė Hanno Balitschas.

Per pridėtą laiką tašką šiame mače padėjo antrasis "Hannover" saugo Didiero Konano Ya įvartis.

Intrigavusiame mače tarp Leverkuzeno "Bayer" - Miuncheno "Bayern" klubų nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo, mat mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

"Gladbach" 2 - 0 Frankfurto "Eintracht"
6' [1 - 0] Marco Reus
56' [2 - 0] Dante

"Hoffenheim" 0 - 2 "Koln"
46' [0 - 1] Adam Matuschyk
82' [0 - 2] Adam Matuschyk

Mainz" 1 - 0 Dortmundo "Borussia"
30' [1 - 0] Adam Szalai

"Hannover" 4 - 2 Gelzenkircheno "Schalke"
17' [1 - 0] Heiko Westermann (į savus vartus)
29' [2 - 0] Didier Konan Ya
46' [2 - 1] Edu
52' [2 - 2] Ivan Rakitic (iš 11 m. baudinio)
80' [3 - 2] Hanno Balitsch
90' [4 - 2] Didier Konan Ya

Berlyno "Hertha" 0 - 1 "Stuttgart"
74' [0 - 1] Cacau

Brėmeno "Werder" 4 - 0 "Freiburg"
35' [1 - 0] Claudio Pizarro
53' [2 - 0] Aaron Hunt
56' [3 - 0] Claudio Pizarro
66' [4 - 0] Mesut Ozil

Leverkuzeno "Bayer" 1 - 1 Miuncheno "Bayern"
51' [0 - 1] Arjen Robben
59' [1 - 1] Arturo Vidal