30 turas: "Udinese" išlieka ketvirtoje vietoje © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" čempionate sekmadienį sužaistos septynerios 30-ojo turo rungtynės. Ketvirtąją vietą lygoje išsaugojo "Udinese", sužaidusi rezultatyviomis lygiosiomis su "Roma", svarbias pergales iškovojo ir nuo autsaiderių atitolo "Lazio" ir "Parma" klubai, o "Atalanta" pakilo iš paskutinės pozicijos.

Septintą vietą užimanti "Roma" norėdama grįžti į kovą dėl kelialapio į kito sezono Čempionų lygą turėjo išvykoje įveikti "Udinese", tačiau šeimininkai nepaisant to, kad ilgą rungtynių laiką turėjo vytis varžovus, du kartus išlygino rezultatą ir iškovojo lygiąsias.

Penktojoje pozicijoje išlieka "Sampdoria", išvykoje sužaidusi taikiai su "Cagliari", tuo tarpu šeštoje vietoje įsitvirtino "Palermo" klubas, įtemptame Sicilijos derbyje palaužęs "Messina" ekipą.

Į turnyrinės lentelės vidurį šoktelėjo "Lazio", namuose nesunkiai 3-1 įveikęs Tomo Danilevičiaus "Livorno". Tokiu pačiu rezultatu tik išvykoje svarbią pergalę pasiekė "Parma", laimėjusi prieš "Reggina". "Atalanta" savo aikštėje sutriuškino "Chievo" ir po ilgos pertraukos pakilo iš paskutinės vietos, o "Lecce" ir "Siena" susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00215" 3 - 0 "%c00068"
6' [1 - 0] Michele Marcolini (11m.)
14' [2 - 0] Stephen Makinwa
53' [3 - 0] Andrea Lazzari

"%c00216" 0 - 0 "%c00070"

"%c00019" 3 - 1 "%c00213"
16' [1 - 0] Roberto Muzzi
45' [2 - 0] Aparecido Cesar (11m.)
55' [3 - 0] Tommaso Rocchi
61' [3 - 1] Igor Protti (11m.)

Tomas Danilevičius ("Livorno") žaidė visas rungtynes

"%c00061" 2 - 2 "%c00080"
10' [1 - 0] Cedric Konan
18' [1 - 1] Massimo Maccarone
55' [2 - 1] Massimo Paci
80' [2 - 2] Rodrigo Taddei

"%c00200" 2 - 1 "%c00214"
51' [1 - 0] Cristian Zaccardo
69' [1 - 1] Riccardo Zampagna
77' [2 - 1] Luca Toni

35' Salvatore Aronica ("Messina"), 81' Eugenio Corini ("Palermo") pašalinti iš aikštės

"%c00081" 1 - 3 "%c00029"
21' [0 - 1] Domenico Morfeo
49' [0 - 2] Domenico Morfeo
53' [1 - 2] Mozart (11m.)
63' [1 - 3] Fabio Simplicio

65' Mark Bresciano ("Parma") pašalintas iš aikštės

"%c00063" 3 - 3 "%c00028"
14' [0 - 1] Cristian Chivu
22' [0 - 2] Vincenzo Montella
27' [1 - 2] Antonio Di Natale
34' [2 - 2] Giampiero Pinzi
44' [2 - 3] Vincenzo Montella
75' [3 - 3] David Di Michele