31 turas: lentelės viršuje darosi ankšta © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiami šešeri 31-ojo turo susitikimai.

Skaudžią nesėkmę patyrė lyderis "Wolfsburg" klubas, kuris išvykoje 1-4 buvo priverstas pripažinti "Stuttgart" ekipos pranašumą.

Šeimininkai priekyje buvo sužaidus vos 30 sekundžių, kai smūgiu galva įvartį pelnė puolėjas Mario Gomezas. Po kelių minučių tas pats M.Gomezas galėjo dar kartą pasižymėti, tačiau svečius išgelbėjo vartininkas.

20 minutę "Stuttgart" pelnė ir antrajį įvartį, kurio autoriumi tapo vėlgi M.Gomezas. Savo šansą turėjo ir svečių puolėjas Grafite, bet futbolininkui jo išnaudoti nepavyko.

Besibaigiant kėliniui svečiams vis dėlto pavyko rezultatą sušvelninti - 36 minutę įvartį pelnė Edinas Dzeko. 63 mačo minutę M.Gomezas, po Samito Khediros perdavimo, pelnė trečią įvartį mače bei rezultatas jau tapo 3-1 "Stuttgart" naudai.

Tai dar nebuvo pabaiga, mat 77 minutę savo šou ir toliau tęsė M.Gomezas, kuris pelnė ir ketvirtąjį įvartį rungtynėse. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė puikią šeimininkų pergalę 4-1.

Šiuo "Wolfsburg" pralaimėjimu pasinaudojo Miuncheno "Bayern", kuris svečiuose 3-1 įveikė "Cottbus" ekipą. Nuo lyderių vos atsilieka ir pergalę šiame ture iškovojusi Berlyno "Hertha".

"Stuttgart" 4 - 1 "Wolfsburg"
1' [1 - 0] Mario Gomez
20' [2 - 0] Mario Gomez
36' [2 - 1] Edin Dzeko
63' [3 - 1] Mario Gomez
77' [4 - 1] Mario Gomez

"Cottbus" 1 - 3 Miuncheno "Bayern"
23' [0 - 1] Jose Sosa
44' [1 - 1] Ivica Iliev
62' [1 - 2] Martin Demichelis
66' [1 - 3] Lukas Podolski

90' Franck Ribery ("Bayern") nerealizavo 11 metrų baudinio

Dortmundo "Borussia" 4 - 0 "Karlsruhe"
25' [1 - 0] Jakub Blaszczykowski
62' [2 - 0] Nuri Sahin
71' [3 - 0] Santana Felipe Augusto
80' [4 - 0] Alexander Frei

Berlyno "Hertha" 2 - 0 "Bochum"
39' [1 - 0] Marko Pantelic
50' [2 - 0] Rafael

"Hoffenheim" 2 - 0 "Koln"
58' [1 - 0] Sejad Salihovic
68' [2 - 0] Demba Ba

78' iš aikštės pašalintas Youssef Wasef Mohamad )"Koln")
79' Boubacar Sanogo ("Hoffenheim") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Hannover" 1 - 1 Frankfurto "Eintracht"
9' [1 - 0] Arnold Bruggink
42' [2 - 0] Umit Korkmaz