31 turas: Lyderio persekiotojai barstė taškus © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate sužaistos aštuonerios 31-ojo turo rungtynės.

Antrąją vietą čempionate užimantis "Villarreal" klubas patyrė pralaimėjimą išvykoje prieš "Sevilla" rezultatu 2 - 0 ir nepasinaudojo galimybe sumažinti skirtumą iki keturių taškų nuo lygos lyderių "Real". Pirmąjį mačo įvartį 19-ąją minutę pelnė Luisas Fabiano, o rungtynių pabaigoje vienuolikos metrų baudinį realizavo Fredericas Kanoute.

Galimybes po metų pertraukos susigrąžinti šalies čempionų titulą dar labiau susikomplikavo "Barcelona" klubas, sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su vidutinioke "Getafe" vienuolike.

Praradę dar du taškus Franko Rijkaardo auklėtiniai nuo lyderio atsilieka jau 7 taškais.

Įspūdingas rezultatas buvo užfiksuotas Madride, kur vietos "Atletico" net 6 - 3 nugalėjo "Almeria". Verta pažymėti, kad svečiai per pirmąjį kėlinį gavo net dvi raudonas korteles.

Susitikimas tarp "Barcelona" ir "Getafe" vienuolikių prasidės 22:00 Lietuvos laiku.

Visų Sekmadienio rungtynių statistika:

Bilbao "Athletic" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"
15' [1 - 0] Joseba Garmendia

Madrido "Atletico" 6 - 3 "Almeria"
3' [1 - 0] Antonio Lopez
6' [2 - 0] Diego Forlan (iš 11 m. baudinio)
11' [2 - 1] Felipe Melo
18' [2 - 2] Juan Manuel Palazon Ortiz
34' [3 - 2] Sabrosa Simao
37' [3 - 3] Alvaro Negredo
45' [4 - 3] Sabrosa Simao
54' [5 - 3] Sergio Aguero
71' [6 - 3] Sergio Aguero

6' iš aikštės pašalintas Ruben Martin Pulido ("Almeria")
40' iš aikštės pašalintas Juanito ("Almeria")

"Levante" 0 - 3 "Valladolid"
24' [0 - 1] Joseba Llorente
59' [0 - 2] Manuel Victor
88' [0 - 3] Borja Fernandez

"Murcia" 1 - 0 "Valencia"
36' [1 - 0] Daniel Alonso Vallejo Ivan

Santandero "Racing" 1 - 3 La Korunijos "Deportivo"
3' [0 - 1] Francisco Tejeda Xisco
25' [0 - 2] Fabricio Coloccini
37' [1 - 2] Jorge Lopez
43' [1 - 3] Francisco Tejeda Xisco

"Zaragoza" 0 - 3 Sevilijos "Betis"
9' [0 - 1] Mark Dennis Gonzalez
16' [0 - 2] Mark Dennis Gonzalez
63' [0 - 3] Hugo Mariano Pavone

"Sevilla" 2 - 0 "Villarreal"
19' [1 - 0] Luis Fabiano
87' [2 - 0] Frederic Kanoute (iš 11 m. baudinio)

90' iš aikštės pašalintas Juan Capdevila ("Villarreal")

"Barcelona" 0 - 0 "Getafe"