31 turas: lyderiu tampa "Marseille" © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate savaitgalį buvo žaidžiamos 31-ojo turo kovos.

Svarbius taškus prarado daugkartinis šalies čempionas "Lyon" klubas, kuris namuose lygiosiomis 2-2 sužaidė su "Monaco" ekipa.

Svečiai pirmiejį išsiveržė į priekį, kai 35 minutę pasižymėjo Jerko Leko. "Lyon" rezultatą išlygino 65 minutę, kai smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Crisas.

Tačiau jau kitoje atakoje "Monaco" pelnė dar vieną įvartį, kai pabėgęs nuo gynėju pasižymėjo Juanas Pablo Pino. Šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir 81 minutę išlygino rezultatą po tikslaus Frederico Piquionne smūgio iš arti.

"Lyon" kluptelėjimu pasinaudojo "Marseille" klubas, kuris namuose 4-1 įveikė "Grenoble". Per pirmąsias 45 minučių įvarčių pelnyta nebuvo, tad komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 0-0.

Jau po pertraukos šeimininkai įsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo gynėjas Taye Taiwo. Netrukus "Marseille" pelnė dar vieną įvartį - smūgiu galva pasižymėjo Vitorino Hiltonas.

65 minutę rezultatas tapo jau 3-0 - puikiu baudos smūgiu vėl pasižymėjo T.Taiwo. 89 minutę "Marseille" pelnė ir ketvirtajį įvartį, kurio autoriumi tapo puolėjas Brandao.

"Grenoble" sugebėjo išvengti visiško sutriuškinimo, mat jau per pridėtinį laiką įvartį pelnė Laurentas Courtois. "Marseille" iškovojo pergalę ir tapo naujuoju čempionato lyderiu.

"Auxerre" 0 - 2 "Bordeaux"
35' [0 - 1] Fernando
82' [0 - 2] Wendel

"Le Havre" 1-2 "Caen"
18' [0 - 1] Steve Savidan
42' [1 - 1] Amadou Alassane
87' [1 - 2] Reynald Lemaître

"Le Mans" 2 - 0 "Sochaux"
37' [1 - 0] Roland Lamah
87' [2 - 0] Modibo Maiga

"Nancy" 2 - 0 "Valenciennes"
89' [1 - 0] Damian Rojas Macaluso
90' [2 - 0] Youssouf Hadji (iš 11 metrų baudinio)

"Nice" 2 - 0 "Lorient"
60' [1 - 0] Loic Remy
62' [2 - 0] Loic Remy

"Toulouse" 1 - 0 "Nantes"
54' [1 - 0] Pierre-Andre Gignac

"Rennes" 1 - 0 "St.Etienne"
50' [1- 0] Romain Danze

"Marseille" 4 - 1 "Grenoble"
52' [1 - 0] Taye Taiwo (iš 11 metrų baudinio)
59' [2 - 0] Vitorino Hilton
65' [3 - 0] Taye Taiwo
89' [4 - 0] Brandao
90' [4 - 1] Laurent Courtois

"Lille" 0 - 0 "PSG"

"Lyon" 2 - 2 "Monaco"
34' [0 - 1] Jerko Leko
65' [1 - 1] Cris
66' [1 - 2] Juan Pablo Pino
81' [2 - 2] Frederic Piquionne