32 turas: "Barca" ir toliau barsto taškus © Eurofootball.lt
Čempionų titulą ginantys "Barcelona" futbolininkai ir toliau barsto taškus. 32-o turo rungtynėse Katalonijos superklubas sekmadienį Santandere sužaidė lygiosiomis 2-2 su "Racing" klubu.

Santandere vykusiose rungtynėse svečiai į priekį išsiveržė 18 rungtynių minutę, kai po preciziškai tikslaus olando Marko van Bommelio perdavimo į baudos aikštelę įsiveržęs švedas Henrikas Larssonas nuginklavo "Racing" vartininką. Šeimininkai į šį įvartį atsakė netrukus, kai po Oscaro Serrano perdavimo iš kairiojo kraštos baudos aikštelėje kamuolį puikiai susistabdė Antonito ir apsisukęs pasiuntė jį į Victoro Valdeso vartus.

Netrukus pats Oscaras Serrano išvedė šeimininkus į priekį, kai sulaukęs tolimo perdavimo baudos aikštelėje susistabdė kamuolį būdamas tarp dviejų gynėjų ir nuginklavo V.Valdesą. Nors po dešimties minučių po prancūzo Ludovico Giuly rezultatą išlygino rezultatyviausias Ispanijos čempionato žaidėjas kamerūnietis Samuelis Eto`o, čempionams daugiau nieko nepavyko padaryti prieš aktyviai besigynusius "Racing" futbolininkus. Per pridėtinį laiką raudoną kortelę gavo ir sekančias rungtynes praleisti privalės "Barcelona" kapitonas Carlesas Puyolis. Verta paminėti, kad tai buvo trečios "Barcelona" lygiosios iš eilės Ispanijos čempionate.

Per pridėtinį laiką lygiąsias su "Zaragoza" iškovojo vilčių kitąmet UEFA Čempionų lygoje žaisti neprarandantys "Sevilla" futbolininkai. tiesa, atstumas iki ketvirtoje vietoje esančių "Osasuna" futbolininkų padidėjo iki šešių taškų, kadangi jie sekmadienį 2-1 įveikė "Alaves" vienuolikę.

Paskutinė 32-o turo dvikova tarp "Villarreal" ir "Deportivo" pasibaigė lygiosiomis 1-1. Atkakliose rungtynėse "Deportivo" išsiveržė į priekį antrojo kėlinio viduryje, kai smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo saugas Sergio. Tačiau "Villarreal" į tai atsakė jau po trijų minučių ir Guillermo Franco į vartus nukreipė Marcoso Senna`os po kampinio pakeltą kamuolį. Nors iki rungtynių pabaigos "Villarreal" turėjo ne vieną progą išplėšti pergalę, rungtynių rezultatas taip ir nepasikeitė.

Statistika

"%c00005" 2 - 2 "%c00006"
18` [0 - 1] Henrik Larsson
19` [1 - 1] Antonito
23` [2 - 1] Oscar Serrano
33` [2 - 2] Samuel Eto`o

90` iš aikštės pašalintas Carles Puyol ("Barcelona")

"%c00107" 1 - 1 "%c00108"
46` [0 - 1] Sergio Garcia
90` [1 - 1] Enzo Maresca

Vitorijos "%c00252" 1 - 2 Pamplonos "%c00018"
13` [0 - 1] Pierre Webo
55` [0 - 2] Savo Milosevic
90` [1 - 2] Rodolfo Bodipo

67` iš aikštės pašalintas Miguelis Flano ("Osasuna")

"%c00039" 1 - 1 "%c00021"
2` [1 - 0] Francisco Yeste
24` [1 - 1] Juan Arango

Barselonos "%c00102" 1 - 1 Madrido "%c00017"
47` [0 - 1] Gabi
83` [1 - 1] Walter Pandiani

"%c00086" 1 - 1 La Korunijos "%c00089"
71` [0 - 1] Sergio
74` [1 - 1] Guillermo Franco