32 turas: lentelės viršuje vis dar ankšta © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse trečiadienį buvo žaidžiami penkeri 32-ojo turo susitikimai.

Intriguojančią dvikovą Gelzenkirchene, tarp vietos "Schalke" bei svečių "Stuttgart" klubo laimėjo pastarieji, rezultatu 2-1. Pirmasis įvartis krito jau 15 mačo minutę - "Schalke" gynėjų klaida pasinaudojęs Jeronimo Cacau pabėgo vienas prieš Manuelį Neuerį bei nuginklavo jį. 1-0 "Stuttgart" priekyje.

Po kelių minučių puikaus šanso išlyginti rezultatą neišnaudojo Jeffersonas Farfanas, kuris nepasinaudojo tiksliu Ivano Rakitičiaus perdavimu. 39 minutę šeimininkams rezultatą visgi pavyko išlyginti - puikiu baudos smūgiu pasižymėjo I.Rakitičius.

Tačiau beveik iškart po pertraukos "Stuttgart" vėl buvo priekyje, kai smūgiu iš arti įvartį pelnė Ciprianas Marica. Po dešimties minučių Kevinas Kuranyi rezultatą galėjo išlyginti, tačiau puolėjo smūgis pataikė į virpstą. Per likusį laiką nė viena iš komandų nepasižymėjo ir "Stuttgart" šventė labai svarbią pergalę 2-1.

Triuškinamą pergalę išvykoje iškovojo Bremeno "Werder" ekipa, kuri net 5-0 sutrypė Frankfurto "Eintracht". Įdomu tai, jog visi įvarčiai buvo pelnyti per antrąjį kėlinį.

Pergales taip pat iškovojo "Hamburg", "Hoffenheim" bei "Gladbach" klubai.

"Hamburg" 3 - 1 "Bochum"
15' [1 - 0] José Paolo Guerrero
33' [2 - 0] Ivica Olic
58' [3 - 0] Ivica Olic
71' [3 - 1] Paul Freier

Gelzenkircheno "Schalke" 1 - 2 "Stuttgart"
15' [0 - 1] Jeronimo Cacau
39' [1 - 1] Ivan Rakitic
57' [1 - 2] Ciprian Marica

Frankfurto "Eintracht" 0 - 5 Bremeno "Werder"
51' [0 - 1] Torsten Frings (iš 11 metrų baudinio)
56' [0 - 2] Torsten Frings
60' [0 - 3] Alexandros Tziolis
62' [0 - 4] Claudio Pizarro
77' [0 - 5] Hugo Almeida

50' iš aikštės pašalintas Patrick Ochs ("Eintracht")

Bielefeldo "Arminia" 0 - 2 "Hoffenheim"
25' [0 - 1] Luis de Sousa Welligton
82' [0 - 2] Sejad Salihovic (iš 11 metrų baudinio)

81' iš aikštės pašalintas Andre Mijatovic ("Arminia")

"Cottbus" 0 - 1 "Gladbach"
90' [0 - 1] Dante