32 turas: "Milan" pakilo į 4 vietą © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį Italijoje buvo žaidžiamos 32 turo rungtynės. „Milan“ klubas, iškovojęs pergalę, pakilo į ketvirtają vietą. „Roma“ sugebėjo atsigauti po nokauto Čempionų lygoje, tuo tarpu „Ascoli“ nutraukė „Lazio“ pergalių seriją. „Fiorentina“ iškovojo pergalę Tuskanijos derbyje.

Puikią formą ir toliau demonstruoja Miuncheno „Bayern“ iš Čempionų lygos išmetęs „Milan“ klubas. Ekipa svečiuose užtikrintai rezultatu 3-1 nugalėjo nesėkmių ir skandalų kankinamą „Messina“ klubą.

Svečiai į priekį išsiveržė 14 minutę. Kaka galingas tolimas smūgis įskriejo į varžovų vartus. Kamuolys beskriedamas lietė Kakhos Kaladze galvą, tačiau įvartis vis tiek buvo įskaitytas brazilui. „Milan“ nenustojo aktyviai pulti varžovų vartų ir 30 rungtynių minutę pelnė antrajį rungtynių įvartį. Pasižymėti sugebėjo patyręs ekipos gynėjas Giuseppe Favalli, perdavimą gavęs iš jaunojo Yoanno Gourcuffo.

„Milan“ galutinai savo varžovus pribaigė 86 minutę. Ronaldo tolimas smūgis įskriejo šiek tiek žemiau virpsto į vartus. Visgi šeimininkai dar spėjo įmušti paguodos įvartį, kuomet pasižymėti sugebėjo Salvatore Masiello.

„Roma“ ekipa šiek tiek pasitaisė gerbėjų akyse po gėdingos nesėkmės Čempionų lygoje. Klubas Italijos lygos mače namuose rezultatu 4-0 sutriuškino „Sampdoria“ ekipą.

Sostinės ekipą į pergalę vedė ekipos kapitonas Francesco Totti, kuris po šių rungtynių dar labiau užtvirtino savo pozicijas pirmoje rezultatyviausių „Serie A“ žaidėjų vietoje. 21 minutę jis galingu smūgiu iš 30 metrų pelnė pirmajį savo įvartį, o 67 minutę, gavęs perdavimą iš komandos draugo Amantino Mancini, pelnė antrajį savo komandos įvartį. Kitus įvarčius šeimininkams pelnė gynėjai Matteo Ferrari ir Christianas Panucci.

„Ascoli“ dramatiškose rungtynėse namuose, kurios baigėsi lygiosiomis 2-2, sugebėjo nutraukti „Lazio“ aštuonių pergalių seriją.

Visas pagrindinis rungtynių veiksmas įvyko paskutiniame susitikimo pusvalandyje. 69 minutę „Ascoli“ išsiveržė į priekį po taiklaus Andrea Soncino smūgio galva. Tačiau vos po trejų minučių rezultatas tapo lygus, kuomet Tommaso Rocchi gavo tolimą perdavimą iš komandos draugo ir nuginklavo varžovų vartininką.

Kiek vėliau prie „Lazio“ vartų buvęs Andrea Soncinas smūgiavo kamuolį, kuris atsimušė į vartų skersinį ir atšoko pas kitą „Ascoli“ komandos narį Sašą Bjelanovičių, kurį iš nugaros pargriovė „Lazio“ žaidėjas Guglielmo Stendardo. Teisėjas parodė pastarąjam raudoną kortelę ir paskyrė 11 metrų baudinį į „Lazio“ vartus. Jį sėkmingai realizavo Luigi Di Biagio, pelnęs pirmajį savo įvartį „Ascoli“ klube.

Visgi svečius išgelbėjo pirmasis Luiso Jimenezo įvartis „Lazio“ klube. Žaidėjas iš Čilės įveikė priešininkų dirbtinę nuošalę ir taikliu smūgiu išlygino rezultatą.

Taip pat dešimtyje žaidusi „Fiorentina“ sugebėjo iškovoti pergalę Tuskanijos derbyje rezultatu 1-0 prieš „Siena“ ekipą. Florencijos ekipa pirmavo po 42 minutę Adriano Mutu pelnyto įvarčio, tačiau liko dešimtyje nuo 69 minutės, kuomet raudoną kortelę gavo Alessandro Gamberini. Visgi tuo „Siena“ klubas pasinaudoti nesugebėjo ir jiems teko susitaikyti su pralaimėjimu.

Dar vienas klubas, žaidęs dešimtyje, „Atalanta“, svečiuose rezultatu 2-1 sugebėjo palaužti „Torino“ ekipą. Svečiai pelnė du įvarčius per pirmąsias aštuonias rungtynių minutes, tačiau 39 minutę ekipos gynėjas Adriano gavo raudoną kortelę. Visgi „Torino“ tuo nesugebėjo pasinaudoti ir tesugebėjo sušvelninti skirtumą.

Raudonų kortelių nebuvo išvengta ir rungtynėse Udinėje tarp „Udinese“ ir „Chievo“, kurias 2-1 laimėjo šeimininkai. Tik šį kartą dešimtyje rungtynes baigti privalėjo abu klubai. Svečiai nuo 10 rungtynių minutės pirmavo po Sergio Pellissier įvarčio, tačiau „Udinese“ ekipą išgelbėjo du Italijos nacionalinės rinktinės nariai. Vincenzo Iaquinta ir Antonio Di Natale pelnė po įvartį ir iškovojo savo ekipai tris taškus. Pačioje rungtynių pabaigoje abi komandos dėl raudonų kortelių neteko po vieną žaidėją.

Dėl išlikimo kovojantis „Reggina“ klubas iškovojo svarbų tašką, svečiuose 1-1 sužaidęs su „Livorno“. Įvarčius komandos pelnė tarp rezultatyviausių čempionato žaidėjų esantys Cristiano Lucarelli ir Rolando Bianchi.

„Parma“ ekipa nesugebėjo pasinaudoti puikiu šansu pelnyti tris taškus ir namie sužaidė lygiosiomis 1-1 su „Catania“. Pastaroji pastaruoju metu yra atsidūrusi gilioje krizėje, tad šeimininkų sirgaliai tikėjosi, kad „Parma“ žengs didelš žingsnį išlikimo lygoje link, tačiau Claudio Ranieri vadovaujamas klubas tesugebėjo iškovoti lygiasias.

„Cagliari“ namuose sužaidė lygiosiomis be įvarčių su „Empoli“ ekipa.

32 turo rungtynių rezultatai:

„%c00214“ 1 – 3 „%c00062“
14` [0 – 1] Kaka
30` [0 – 2] Giuseppe Favalli
86` [0 – 3] Ronaldo
90` [1 – 3] Salvatore Masiello

„%c00028“ 4 – 0 „%c00070“
21` [1 – 0] Francesco Totti
66` [2 – 0] Francesco Totti
71` [3 – 0] Matteo Ferrari
87` [4 – 0] Christian Panucci

„%c00262“ 2 – 2 „%c00019“
70` [1 – 0] Andrea Soncin
74` [1 – 1] Tommaso Rocchi
76` [2 – 1] Luigi Di Biagio (11m)
84` [2 – 2] Luis Jimenez

75` iš aikštės išvarytas Guglielmo Stendardo („Lazio“)

„%c00143“ 1 – 0 „%c00080“
43` [1 – 0] Adrian Mutu

69` iš aikštės išvarytas Alessandro Gamberini („Fiorentina“)

„%c00251“ 1 – 2 „%c00215“
2` [0 – 1] Gianpaolo Bellini
8` [0 – 2] Riccardo Zampagna
70` [1 – 2] Elvis Abbruscato

39` iš aikštės išvarytas Adriano („Atalanta“)

„%c00063“ 2 – 1 „%c00068“
10` [0 – 1] Sergio Pellissier
34` [1 – 1] Vincenzo Iaquinta
74` [2 – 1] Antonio Di Natale

89` iš aikštės išvarytas Andrea Coda („Udinese“)
90` iš aikštės išvarytas Fabio Moro („Chievo“)

„%c00213“ 1 – 1 „%c00081“
27` [1 – 0] Cristiano Lucarelli
31` [1 – 1] Rolando Bianchi

„%c00029“ 1 – 1 „%c00318“
20` [0 – 1] Gionatha Spinesi
32` [1 – 1] Fernando Couto

„%c00216“ 0 – 0 „%c00085“

„%c00037“ 2 – 2 „%c00200“
3` [0 - 1] Andrea Caracciolo
45` [0 - 2] Cristiano Zaccardo
67` [1 - 2] Julio Ricardo Cruz
74` [2 - 2] Adriano

Antonio Di Natale („Udinese“) – 10.

Pastaba: dėl korupcijos skandalo iš "Fiorentina" atimta 15, iš "Reggina" - 11, iš "Milan" - 8, iš "Lazio" - 3 taškai. Dėl finansinių priežasčių iš "Siena" atimtas 1 taškas.