32 turas: "Schalke" pasivijo "Bayern" klubą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vokietijos čempionate šeštadienį vyko šešerios XXXII turo rungtynės.

Turnyrinės lentelės lyderiai, Miuncheno "Bayern" futbolininkai, išvykoje prarado du taškus sužaidę lygiosiomis 1-1 su "Gladbach" vienuolike.

Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, kuomet 60 minutę pasižymėjo Marco Reusas, tačiau už 13 minučių rezultatą po Philippo Lahmo perdavimo išlygino Miroslavas Klose.

"Bavarų" kluptelėjimu pasinaudojo Gelzenkircheno "Schalke" ekipa išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 palaužusi Berlyno "Hertha" komandos pasipriešinimą. Vienintelį susitikimo įvartį 87 minutę pelnė Heiko Westermannas.

Po šių rungtynių "Schalke" klubas turnyrinėje lentelėje pasivijo "Bayern" ekipą, tačiau pastarieji turi geresnį įmuštų - praleistų įvarčių santykį, kuris ir lems čempionato nugalėtojus, jei abi komandos ir po paskutinio turo turės po lygiai taškų.

Pergales taip pat iškovojo dėl vietos Europos turnyruose kovojantys Leverkuzeno "Bayer", Dortmundo "Borussia" ir Brėmeno "Werder" klubai.

Leverkuzeno "Bayer" 3 - 0 "Hannover"
25' [1 - 0] Stefan Kiessling
64' [2 - 0] Burak Kaplan
88' [3 - 0] Stefan Kiessling (iš 11 m. baudinio)

"Gladbach" 1 - 1 Miuncheno "Bayern"
60' [1 - 0] Marco Reus
73' [1 - 1] Miroslav Klose

Berlyno "Hertha" 0 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
87' [0 - 1] Heiko Westermann

"Mainz" 3 - 3 Frankfurto "Eintracht"
13' [0 - 1] Alexander Meier
20' [0 - 2] Alexander Meier
45' [1 - 2] Aristide Bance
56' [2 - 2] Jan Simak
62' [2 - 3] Umit Korkmaz
86' [3 - 3] Aristide Bance

"Nurnberg" 2 - 3 Dortmundo "Borussia"
27' [0 - 1] Lucas Barrios
30' [1 - 1] Mike Frantz
62' [1 - 2] Lucas Barrios
78' [1 - 3] Lucas Barrios
84' [2 - 3] Christian Eigler

Brėmeno "Werder" 1 - 0 "Koln"
90' [1 - 0] Torsten Frings (iš 11 m. baudinio)

90' iš aikštės pašalintas Pedro Tonon Geromel ("Koln")