Na nei pries Olandija ir kazin ar pries Maroka nepasibalados Kanadieciai, bet smagu kad bent viena praejo. Seip gan ir pasiseke Pietu Afrika gerai atrode ir turejo savu sansu, tik ataku uzbaigimas nepaejo. bet atkrintamuju dvasia cia! Ryt geri macai laukia
Manau, kad kaip visi padorūs pensininkai išeis 65 m., tad iki to laiko dar ne vienas čempionatas. Gal net bus rinktinėje senelis, sūnus ir anūkas? O, kad Portugalijoje išdrįs tam paprieštarauti?
Nebutu lakstes su Lambo, gal ir pats liepos 3 i aikste zengtu. Net jei yra pinigu, zmogui smegenys vistiek turi veikti. Neatsakingas elgesys gali tureti pasekmes ir tame jokio heroiskumo nera.