Nejaugi sirgaliai nesupranta, kad kiekvieno sportininko tikslas yra titulai, o ne numylėtinio statusas kažkurioje komandoje. Tikiuosi, kad tie degintojai tik maža dalis ultrų 🤯
Jie per reelsus dazniausiai ziuri matchus, nes jie nemato ju skirtuma zaidziant visas 90minuciu 😂 vienas stulpas, kitas juda ir nera apie ka net kalbet. Patys portugalai nebegali megautis rinktines futbolu, kol inkaras dar stovi prieki