Čiūdų čiūdai, nejaugi vis tik bus stadionas 🤪. O žmonės tyčiotis turi teisę, nes jau 40 metų !!! Karlai, 40 metų statome 🤯. Žmonės nori stadiono jau senai, bet kai tiek milijonų nuleista į klozetą (na gerai, kišenes), tai kaip jiems staiga persiorientuoti į euforiją, tuo labiau, kad dar ir nėra 🤗, tik tie patys viešieji ryšiai. Tikrai plosime atsistoję, kai stadionas bus priduotas naudojimui. Na ir būtinai už sutartus pinigus, be brangimo koeficiento
Čempionatus laimi gynyba. Gal Ančeloti sukurs stebuklą turnyro eigoje ir jie apsigins nuo šveicarų ar japonų,bet aš neįsivaizduoju kaip jie tai galėtų padaryti atviroje kovoje prieš ispanus,niderlandus, vokiečius ar prancūzus su norvegais. Tai neįmanoma. Kad laimėti PČ be gynybos reikia turėti prancūzų puolimą ko brazilai neturi