34 turas: Dar viena "Lyon" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti septyneri 34-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo susitikimai. Dar vieną nesėkmę patyrė ir iki pirmenybių pabaigos likus vos keturiems turams viltis pakovoti dėl čempionų titulo sumenkino čempionų titulą ginantis "Lyon" klubas.

Aštuntojo iš eilės čempionų titulo siekiantys ir ilgą laiklą pirmenybėse pirmavę "Lyon" futbolininkai čempionato pabaigoje pradėjo barstyti taškus ir šiame ture išvykoje kiek netikėtai turėjo pripažinti "Valenciennes" pranašumą rezultatu 2-0. Abu įvarčius "Valenciennes" gretose per keturias pirmojo kėlinio minutes pelnė Johanas Audelis.

Po šios nesėkmės "Lyon" nuo pirmaujančio "Marseille" klubo jau atsilieka 7 taškais, kas reiškia, kad norint tapti čempionais "Lyon" reikėtų, jog "Marseille" pralaimėtų bent dvi iš likusių 4 rungtynių, o kitose dvejose taip pat nepelnytų pergalės.

Šis atsilikimas galėjo būti dar didesnis, tačiau čempionato lyderiai iš Marselio namuose nesugebėjo įveikti dėl vietos Europos lygoje kovojančios "Toulouse" vienuolikės. Įtemptose rungtynėse "Toulouse" du kartus pirmavo po rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo Pierre-Andre Gignaco įvarčių, tačiau po traumos puikią formą demonstruojantis Mamadou Niangas abu kartus rezultatą išlygino.

Svarbią pergalę šiame ture iškovojo "Caen" vienuolikė, namuose 3-1 įveikusi "Le Mans" futbolininkus ir pabėgusi iš iškritimo zonos. Tuo tarpu viena tituluočiausių Prancūzijos ekipų "Saint-Etienne" ir vėl nesugebėjo iškovoti pergalės bei toliau lieka priešpaskutinėje, 19-oje pozicijoje.

34-ojo turo rezultatai:

"%c00306" 2 - 0 "%c00055"
24` [1 - 0] Johan Audel
28` [2 - 0] Johan Audel

"%c00071" 2 - 2 "%c00092"
48` [0 - 1] Pierre-Andre Giganc
63` [1 - 1] Mamadou Niang
72` [1 - 2] Pierre-Andre Gignac
73` [2 - 2] Mamadou Niang

"%c00206" 3 - 1 "%c00098"
8` [1 - 0] Pablo Barzola
26` [1 - 1] Gregory Cerdan
53` [2 - 1] Nicolas Seube
56` [3 - 1] Anthony Deroin

"%c00367" 0 - 0 "%c00090"

65` Larsen Toure ("Grenoble") pašalintas iš aikštės

"%c00293" 3 - 1 "%c00094"
35` [0 - 1] Yohan Cabaye
63` [1 - 1] Michael Ciani
86` [2 - 1] Rafik Saifi
89` [3 - 1] Fabrice Abriel

"%c00036" 0 - 1 "%c00025"
25` [0 - 1] Thomas Kahlenberg

"%c00146" 0 - 0 "%c00254"