34 turas: Favoritų pergalės Ispanijos čempionate (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos čempionate vyko trejos XXXIV turo rungtynės.

Turnyrinės lentelės lyderiai, "Barcelona" futbolininkai, savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 įveikė lygos autsaiderę, "Xerez" ekipą.

Šeimininkai įsiveržė į priekį 14 minutę, kuomet pasižymėjo jaunasis Jeffrenas Suarezas. Dar po 10 minučių skirtumą po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo padvigubino Thierry Henry.

Svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir netrukus rezultatą sušvelnino puolėjas Mario Bermejo.

Antroje kėlinio pradžioje "Xerez" vienuolikė turėjo keletą gerų progų pelnyti antrąjį įvartį, tačiau savo šansais nepasinaudojo tiek Leandro Gioda, tiek Bermejo.

Katalonų treneris Josepas Guardiola nepatenkintas komandos žaidimu į aikštę išleido Lionelį Messi bei Gerardą Pique ir tai netrukus davė vaisių - saugią persvarą 56 minutę atstatė švedas Ibrahimovičius.

Negano to, rungtynių pabaigoje už grubias pražangas iš aikštės buvo pašalinti svečių puolėjai Matias Alustiza bei Fabianas Orellana.

Madrido "Real" ekipa neleido "Barcai" atitrūkti ir taip pat iškovojo pergalę - išvykoje rezultatu 2-1 buvo įveikti "Zaragoza" futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai žaidė labai grubiai - iš alkūnės stipriai buvo suduota Cristiano Ronaldo bei Ikerui Casillasui, tačiau teisėjas nesiėmė ryžtingų sprendimų.

50 minutę "karališkasis" klubas įsiveržė į priekį, kuomet po Ronaldo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė veteranas Raulis.

Dar už trijų minučių "Zaragoza" gynėjas Matteo Contini eilinį kartą alkūne sudavė "Real" žaidėjui ir šįsyk susilaukė griežčiausios bausmės - pašalinimo iš aikštės.

Nepaisant to, 61 minutę Saragosos miesto komanda išlygino rezultatą, kai įvartį iššokęs vienas prieš vartininką pelnė Adrianas Colunga.

Daugkartiniai Ispanijos čempionai pradėjo skubėti ir, kai jau atrodė, kad nesuderinti veiksmai puolime Manuelio Pellegrini auklėtiniams gali kainuoti tris taškus, pergalę išplėšė po keitimo pasirodęs brazilas Kaka.

"Valencia" - La Korunijos "Deportivo" komandų dvikova baigėsi minimalia šeimininkų pergale 1-0. Įvarčio autorius - Davidas Villa.

"Barcelona" 3 - 1 "Xerez"
14' [1 - 0] Jeffren Suarez
24' [2 - 0] Thierry Henry
25' [2 - 1] Mario Bermejo
56' [3 - 1] Zlatan Ibrahimovic

90' iš aikštės pašalintas Matias Alustiza ("Xerez")
90' iš aikštės pašalintas Fabian Orellana ("Xerez")

"Zaragoza" 1 - 2 Madrido "Real"
50' [0 - 1] Raul
61' [1 - 1] Perez Adrian Colunga
82' [1 - 2] Kaka

52' iš aikštės pašalintas Matteo Contini ("Zaragoza")

"Valencia" 1 - 0 La Korunijos "Deportivo"
34' [1 - 0] David Villa (iš 11 m. baudinio)

90' iš aikštės pašalintas Ruben Baraja ("Valencia")