34 turas: Įvarčių lietus Italijos pirmenybėse © Eurofootball.lt
Sužaistose devyniose Italijos "Serie A" čempionato 34-ojo turo varžybose įvyko įvarčių lietus - komandos kamuolį į vartus pasiuntė net 39 kartus (vidutiniškai po 4.3 karto per mačą) ir taip tarsi paneigė "gynybinio" italų futbolo stereotipą. Tuo tarpu kovoje dėl pirmosios vietos niekas nepasikeitė, nes abu lygos favoritai iškovojo pergales vienodais rezultatais.

"Milan" Florencijoje po pirmo kėlinio atsilikinėjo prieš "Fiorentina", tačiau antrojo pradžioje A.Ševčenko įmušė du įvarčius ir padėjo pasiektį savo komandai pergalę. "Juvei" sekėsi kiek lengviau - Turino ekipa namuose visą laiką pirmavo ir nugalėjo "Bologna" klubą.

Neįtikėtinas rezultatas užfiksuotas Parmoje, kur namų ekipa žaidė prieš "Livorno". Šeimininkai pirmojo kėlinio viduryje atsilikinėjo, bet netrukus rezultatą išlygino, vėliau jį persverė ir pirmavo iki rungtynių pabaigos, tiesa svečiai nepasidavė ir vis švelnindavo skirtumą. Net po keturis įvarčius savo komandoms pelnė A.Gilardino ir C.Lucarelli.

Šiek tiek mažiau rezultatyvus, tačiau labiau permainingas buvo "Lecce" ir "Lazio" susitikimas: šeimininkai laimėjo pirmąjį kėlinį, be to antrojo pradžioje "Lazio" futbolininkai liko dešimtyje, kai iš aikštės buvo pašalintas brazilas Cesaras. Visgi svečių tai nesuglumino, ir atvirkščiai, turėjo priešingą, įtaką, nes T.Rocchi pelnė du įvarčius ir "Lazio" jau pirmavo. Netrukus scenarijus pasikartojo ir mačas vėl apsivertė aukštyn kojomis - "Lecce" neteko vieno žaidėjo, bet tada įmušė tris kartus ir šventė pergalę.

Į ketvirtąją poziciją pakilo "Udinese", pasinaudojusi "Sampdoria" lygiosiomis su "Messina", ir po pergalės prieš "Atalanta" susilyginusi taškais. Tuo tarpu "Inter" nugalėjo "Siena" ekipą ir įsitvirtino trečioje vietoje.

"Cagliari" paskutinę minutę išplėšė lygiąsias mače su "Reggina", o "Roma" namuose nesugebėjo palaužti M.Stankevičiaus "Brescia" ekipos - sostinės ekipa du kartus pirmavo bei prarado savo persvarą, ir rungtynių pabaigoje rezultatyviausiam lygos žaidėjui V.Montellai nerealizavus 11 metrų baudinio turėjo tenkintis tašku.

Paskutinėse turo rungtynėse sekmadienio vakare "Palermo" rungtyniaus prieš "Chievo". Sekantis, 35-asis turas bus žaidžiamas už savaitės, o viename iš jo susitikimų labai svarbioje dvikovoje susigrums čempionate pirmaujantys "Milan" ir "Juventus" klubai.

34 turo rungtynių statistika

"%c00216" 1 - 1 "%c00081"
36' [0 - 1] Giuseppe Colucci
90' [1 - 1] Rolando Bianchi

55' Antonio Langella ("Cagliari") pašalintas iš aikštes

"%c00143" 1 - 2 "%c00062"
25' [1 - 0] Enzo Maresca
46' [1 - 1] Andriy Shevchenko
55' [1 - 2] Andriy Shevchenko

"%c00037" 2 - 0 "%c00080"
2' [1 - 0] Julio Cruz (11m.)
31' [2 - 0] Christian Vieri

"%c00038" 2 - 1 "%c00069"
18' [1 - 0] Fabio Cannavaro
24' [2 - 0] Marcelo Zalayeta
27' [2 - 1] Federico Giunti

"%c00061" 5 - 3 "%c00019"
5' [1 - 0] Samuele Dalla Bona (11m.)
29' [1 - 1] Tommaso Rocchi
45' [2 - 1] Mirko Vucinic
51' [2 - 2] Tommaso Rocchi
58' [2 - 3] Tommaso Rocchi
70' [3 - 3] Souleymane Diamoutene
77' [4 - 3] Mirko Vucinic
81' [5 - 3] Mirko Vucinic

47' Aparecido Cesar ("Lazio"), 65' Samuele Dalla Bona ("Lecce") pašalinti iš aikštes

"%c00214" 2 - 2 "%c00070"
26' [0 - 1] Francesco Flachi
30' [1 - 1] Riccardo Zampagna
59' [2 - 1] Riccardo Zampagna
74' [2 - 2] Sergio Volpi

"%c00029" 6 - 4 "%c00213"
3' [1 - 0] Alberto Gilardino
22' [1 - 1] Christiano Lucarelli
24' [1 - 2] Christiano Lucarelli
27' [2 - 2] Andrea Pisanu
36' [3 - 2] Alberto Gilardino
47' [4 - 2] Fabio Simplicio
56' [4 - 3] Christiano Lucarelli (11m.)
72' [5 - 3] Alberto Gilardino
74' [5 - 4] Christiano Lucarelli
84' [6 - 4] Alberto Gilardino

T.Danilevičius aikštėje nepasirodė

"%c00028" 2 - 2 "%c00079"
1' [1 - 0] Simone Perrotta
49' [1 - 1] Pierre Wome
76' [2 - 1] Daniele De Rossi
80' [2 - 2] Andrea Caracciolo

M.Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00063" 2 - 1 "%c00215"
2' [1 - 0] Stefano Mauri
4' [1 - 1] Andrea Lazzari
37' [2 - 1] Vincenzo Iaquinta