34 turas: "P.S.G" padėtis tampa vis labiau komplikuota © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" stadionuose buvo sužaistos 34-ojo turo rungtynės. Iki čempionato pabaigos likus vos keturiems turams ir toliau pirmauja "Lyon" klubas, o tuo tarpu Lygos taurę laimėjęs ir į Prancūzijos taurės pusfinalį iškopęs "P.S.G" klubas ir toliau balansuoja ties iškritimo riba.

Septintojo iš eilės čempionų titulo link žengiantys "Lyon" futbolininkai šiame ture susitiko su autsaidere "Strasbourg" ekipa ir įveikė šią rezultatu 1-2. Nors po Wasono Libardo Cuestos įvarčio 19-ąją minutę "Strasbourg" pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau vėliau antrą geltoną kortelę gavo ir iš aikštės išvytas buvo Ericas Mouloungui, tad visą antrąjį kėlinį šeimininkai buvo priversti rungtyniauti dešimtyje. Tuo netruko pasinaudoti "Lyon", antrajame kėlinyje per 8 minutes pelnęs du įvarčius ir iškovojęs pelnytą pergalę.

Tuo tarpų taurių turnyruose šį sezoną gerai žaidžiantis Paryžiaus "P.S.G" klubas ir toliau buksuoja nacionaliniame čempionate. Šiame ture paryžiečiai vėl pasirodė beviltiškai ir net 3-0 nusileido kukliam "Caen" klubui. Nugalėtojams įvarčius antrajame kėlinyje pelnė Anthony Deroinas, Reynaldas Lemaitre bei Yohanas Gouffranas.

"P.S.G" padėtį dar labiau sukomplikavo 17-oje pozicijoje žengiantis "Lens" klubas, po atkaklios kovos sugebėjęs įveikti "Sochaux" vienuolikę ir padidinęs pranašumą iki 3 taškų. Šiame mače "Lens" jau 6-ąją minutę išsiveržė į priekį kai pasižymėjo Adama Coulibaly, tačiau jau antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus po Mevludo Erdingo taiklaus smūgio. Dar po dviejų minučių "Lens" persvarą vėl atstatė Arune Dindane, kuris vėliau pelnė dar vieną įvartį ir įtvirtino savo ekipos persvarą. Tuo tarpu "Sochaux" gretose dar sugebėjo pasižymėti Jeremie Breceht, tačiau tai jau tebuvo tik paguodos įvartis.

34-ojo turo rezultatai:

"%c00034" 1 - 2 "%c00055"
19` [1 - 0] Wason Libardo Cuesta
61` [1 - 1] Mathieu Bodmer
67` [1 - 2] Fabio Grosso

43` Eric Mouloungui ("Strasbourg") pašalintas iš aikštės

"%c00206" 3 - 0 "%c00023"
53` [1 - 0] Anthony Deroin
75` [2 - 0] Reynalde Lemaitre
90` [3 - 0] Yohan Gouffran

"%c00093" 3 - 2 "%c00065"
6` [1 - 0] Adama Coulibaly
49` [1 - 1] Mevlud Erding
51` [2 - 1] Aruna Dindane
71` [3 - 1] Aruna Dindane
79` [3 - 2] Jeremie Brecehet

"%c00025" 0 - 0"%c00096"

"%c000254" 1 - 1 "%c00098"
52` [0 - 1] Anthony Le Tallec
67` [1 - 1] Marc-Antoine Fortune

"%c00090" 0 - 2 "%c00036"
36` [0 - 1] Camel Meriem
90` [0 - 2] Sergio Almiron

83` Adriano ("Monaco") pašalintas iš aikštės
90` Nikola Pokrivač ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"%c00067" 1 - 0 "%c00306"
77` [1 - 0] Sylvain Wiltord

"%c00146" 1 - 0 "%c00293"
54` [1 - 0] Christophe Jallet (į savo vartus)