35 turas: "Barcelona" nepasinaudojo šansu tapti čempione © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienio vakarą vyko septyni 35-tojo turo susitikimai.

Šansu užsitikrinti čempionės titulą nepasinaudojo "Barcelona" ekipa, kuri mačą namuose su "Villarreal" klubu baigė lygiosiomis 3-3.

Pirmą progą įmušti "Barca" susikūrė jau 6 minutę, kai po Dani Alveso perdavimo, Samuelis Eto'o pabandė nuginkluoti Diego Lopezą. Vis tik tame epizode puolėjas smūgiavo netiksliai.

Vis dėlto ilgai laukti pirmojo įvarčio nereikėjo - 12 minutę Seydou Keita smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų, kamuolys truputį lietė "Villarreal" gynėją Gonzalo ir įskriejo į vartus.

Tačiau 22 minutę svečiai taip pat atsakė įvarčiu - po tikslaus Giuseppe Rossi perdavimo iš arti pasižymėjo Joseba Llorente. Jau po kelių minučių pats G.Rossi pabandė nuginkluoti Victorą Valdesą, bet tame epizode "Barcos" vartininkas sužaidė patikimai.

Atsigavę po šiokio tokio šalto dušo šeimininkai netrukus pelnė ir antrąjį įvartį - po Andreso Iniestos perdavimo pasižymėjo S.Eto'o.

Kėlinys tuom nesibaigė, mat 45 minutę įvartį pelnė gynėjas Dani Alvesas ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 3-1 "Barcelona" ekipos naudai.

Iškart po pertraukos šeimininkai sugebėjo dar kartą pasižymėti, tačiau Xavi įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Kai viskas atrodė gana ramiai, 77 mačo minutę arbitras užfiksavo Erico Abidalio pražangą baudos aikštelėje prieš Joseba Llorente bei parodė gynėjui raudoną kortelę, kartu skirdamas ir 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. Jį sėkmingai realizavo Mati Fernandezas ir rezultatas tapo 3-2.

Nuo tos minutės svečiai pajautė, kad gali išplėšti tašką ir ėmė spausti "Barcelona". Spaudimas davė rezultatų - jau per teisėjo pridėtą laiką, J.Llorente suklaidino "Barcos" kapitoną Carlesą Puyolį bei stipriu smūgiu pelnė įvartį.

"Barcelona" pergalės atveju būtų užsitikrinusi šalies čempionato nugalėtojos titulą. Tuo tarpu dabar katalonams kito turo rungtynėse prieš "Mallorca" reikia iškovoti bent tašką.

"Barcelona" 3 - 3 "Villarreal"
12' [1 - 0] Seydou Keita
22' [1 - 1] Joseba Llorente
36' [2 - 1] Samuel Eto'o
45' [3 - 1] Daniel Alves
78' [3 - 3] Matias Fernandez (iš 11 metrų baudinio)
90' [3 - 3] Joseba Llorente

77' iš aikštės pašalintas Eric Abidal ("Barcelona")

"Recreativo" 1 - 2 La Korunijos "Deportivo"
17' [0 - 1] Joan Verdu
43' [1 - 1] Adrian
49' [1 - 2] Pablo Alvarez

"Malaga" 1 - 0 Santandero "Racing"
87' [1 - 0] Alberto Luque

"Valladolid: 0 - 0 "Numancia"

Madrido "Getafe" 3 - 0 Pamplonos "Osasuna"
26' [1 - 0] Esteban Granero (iš 11 metrų baudinio)
48' [2 - 0] Esteban Granero
52' [3 - 0] Ikechukwu Uche

25' iš aikštės pašalintas Miguel Flano ("Osasuna")
60' iš aikštės pašalintas Adrian Gonzalez ("Getafe")

"Almeria" 3 - 1 Chichono "Sporting"
16' [0 - 1] Gonzalez Carmelo
27' [1 - 1] Miguel Nieto
55' [2 - 1] Kalu Uche
90' [3 - 1] Pablo Piatti

Madrido "Atletico" 3 - 2 Barselonos "Espanyol"
38' [0 - 1] Nene (iš 11 metrų baudinio)
40' [0 - 2] Daniel Jarque
53' [1 - 2] Diego Forlan
60' [2 - 2] Sergio Aguero
90' [3 - 2] Diego Forlan

30' iš aikštės pašalintas Luis Amaranto Perea ("Atletico")