35 turas: "Real" išplėšė pergalę paskutinėmis minutėmis (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate buvo žaidžiami trys XXXV turo susitikimai.

Madrido "Real" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos išplėšę pergalę prieš Pamplonos "Osasuna" vienuolikę rezultatu 3-2.

Pirmasis kėlinys buvo rezultatyvus, tačiau nei vienai ekipai nepavyko įgyti pranašumo - 2-2.

Antroje mačo pusėje dviejų šimtaprocentinių progų neišnaudojo svečiai, o, kai atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, savo žodį tarė Cristiano Ronaldo pelnęs pergalingą įvartį po puikaus argentiniečio Gonzalo Higuaino perdavimo.

Kitose rungtynėse "Sevilla" futbolininkai savo aikštėje rezultatu 3-1 palaužė Madrido "Atletico" komandos pasipriešinimą. Lietuvis Marius Stankevičius aikštėje nepasirodė.

"Sevilla" 3 - 1 Madrido "Atletico"
5' [1 - 0] Luis Fabiano
8' [1 - 1] Tiago
13' [2 - 1] Alvaro Negredo (iš 11 m. baudinio)
40' [3 - 1] Alvaro Negredo (iš 11 m. baudinio)

Madrido "Real" 3 - 2 Pamplonos "Osasuna"
7' [0 - 1] Carlos Reina Aranda
24' [1 - 1] Cristiano Ronaldo
42' [1 - 2] Krisztian Vadocz
44' [2 - 2] Marcelo
89' [3 - 2] Cristiano Ronaldo

Bilbao "Athletic" 1 - 3 "Mallorca"
43' [0 - 1] Gonzalo Castro
45' [1 - 1] Fernando Llorente
49' [1 - 2] Jose Carlos Nunes
52' [1 - 3] Aritz Aduriz