35 turas: "Real" išsaugojo lyderio poziciją © Eurofootball.lt
Brazilo Roberto Carloso įvartis per pridėtinį laiką leido Madrido "Real" iškovoti dramatišką pergalę prieš Huelvos "Recreativo" ir taip išsaugoti lyderio poziciją. Nors Karališkasis klubas pirmavo po Robinho ir Ruudo van Nistelrooy`aus įvarčių, Jesusas Vazquezas ir Ikechukwu Uche išlygino rezultatą rungtynių pabaigoje, kol galiausiai pergalę išplėšė kairiojo krašto gynėjas.

Paskutinėse turo rungtynėse "Barcelona" svečiuose net 6-0 sutriuškino Madrido "Atletico" futbolininkus. Du įvarčius dabartiniams Ispanijos čempionams pelnė Lionelis Messi, o po vieną pridėjo Gianluca Zambrotta, Samuelis Eto`o, Ronaldinho ir Andresas Iniesta. "Atletico" rungtynes baigė dešimtyje, kai 72 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Fabiano Elleris.

Frederico Kanoute įvartis rungtynių pabaigoje padėjo "Sevilla" iškovoti svarbią pergalę svečiuose prieš La Korunijos "Deportivo" ir išlikti kovoje dėl Ispanijos čempionų titulo. Tuo tarpu priešingoje turnyrinės lentelės pusėje savo galimybes išlikti aukščiausioje lygoje smarkiai susikomplikavo Vigo "Celta", svečiuose 3-1 pralaimėjusi kitai dėl išlikimo lygoje kovojančiai ekipai - San Sebastiano "Real Sociedad".

La Korunijoje vykusiose rungtynėse "Sevilla" sunkiai sekėsi realizuoti susikurtas progas. Savaitės viduryje UEFA Taurės laimėtojų titulą apgynę žaidėjai antrojo kėlinio viduryje atsidūrė besivejančių vaidmenyje, kai "Deportivo" į priekį išvedė Rodolfo Bodipo. Tačiau "Sevilla" pademonstravo puikų ryžtą nugalėti ir tai davė apčiuopiamų vaisių: iš pradžių brazilas saugas Renato po baudos smūgio galva išlygino rezultatą, o likus žaisti šešias minutes F.Kanoute išplėšė pergalę po Jesuso Navaso perdavimo.

Tuo tarpu savaitės viduryje tik po 11 metrų baudinių UEFA Taurės finale pralaimėję Barselonos "Espanyol" futbolininkai sekmadienį patyrė triuškinantį pralaimėjimą - juos namuose net 5-1 sutriuškino Madrido "Getafe" vienuolikė.

Po šio turo lyderių ketvertas nepasikeitė: po lygiai taškų turintys "Barcelona" ir Madrido "Real" dalinasi pirmą-antrą vietas, tiesa pastarieji dėl pranašumo per tarpusavio rungtynes užima pirmą vietą. Trečią vietą išsaugojo "Sevilla", o ketvirtą - "Valencia".

Priešingoje turnyrinės lentelės pusėje tik teoriniai šansai išlikti aukščiausioje lygoje liko Taragonos "Gimnastic" futbolininkams - likus trims turams juos nuo išlikimo zonos skiria devyni taškai. Iškritimo zonoje vis dar tebėra Vigo "Celta" ir San Sebastiano "Real Sociedad", tašku daugiau nei pastarieji turi Bilbao "Athletic".

Statistika

La Korunijos "Deportivo" 1 - 2 "Sevilla"
73` [1 - 0] Rodolfo Bodipo
76` [1 - 1] Renato
83` [1 - 2] Frederic Kanoute

Valensijos "Levante" 1 - 4 Pamplonos "Osasuna"
18` [0 - 1] Roberto Soldado
32` [0 - 2] Roberto Soldado
44` [1 - 2] Inaki Descarga
45` [1 - 3] Raul Garcia
64` [1 - 4] Roberto Soldado

5` iš aikštės pašalintas Jose Molina ("Levante")

Barselonos "Espanyol" 1 - 5 Madrido "Getafe"
4` [1 - 0] Corominas
8` [1 - 1] Francisco Casquero
42` [1 - 2] Manu Del Moral
55` [1 - 3] Ruben Pulido
65` [1 - 4] Daniel Guiza
71` [1 - 5] Manu Del Moral

San Sebastiano "Real Sociedad" 3 - 1 Vigo "Celta"
20` [0 - 1] Gustavo Lopez
46` [1 - 1] Darko Kovacevic
51` [2 - 1] Savio
77` [3 - 1] Aitor Lopez Rekarte

"Villarreal" 2 - 1 Santandero "Racing"
19` [1 - 0] Alessio Tachinardi
58` [2 - 0] Cani
65` [2 - 1] Felipe Melo

Huelvos "Recreativo" 2 - 3 Madrido "Real"
9` [0 - 1] Robinho
53` [0 - 2] Ruud van Nistelrooy (11 m.)
74` [1 - 2] Jesus Vazquez (11 m.)
85` [2 - 2] Ikechukwu Uche
90+1` [2 - 3] Roberto Carlos

Madrido "Atletico" 0 - 6 "Barcelona"
39` [0 - 1] Lionel Messi
44` [0 - 2] Gianluca Zambrotta
45` [0 - 3] Samuel Eto`o
58` [0 - 4] Ronaldinho
80` [0 - 5] Lionel Messi
90` [0 - 6] Andres Iniesta

72` iš aikštės pašalintas Fabiano Elleris ("Atletico")