35 turas: "Tottenham" įveikė ir "Chelsea" futbolininkus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos čempionate buvo sužaisti šeši 35 turo susitikimai.

Po pergalės savaitės viduryje prieš Londono "Arsenal" ekipą, šį kartą "Tottenham" futbolininkai rezultatu 2-1 įveikė ir kitą sostinės komandą - "Chelsea".

Aikštės šeimininkai įsiveržė į priekį 15 minutę, kuomet "mėlynųjų" kapitonas Johnas Terry baudos aikštelėje sužaidė ranka, teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Jermainas Defoe.

Pirmojo kėlinio pabaigoje "Tottenham" vienuolikė padvigubino rezultatą - baudos aikštelės prieigose Velso nacionalinės rinktinės narys Garethas Bale'as suklaidino gynėją Paulo Ferreirą bei pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

67 minutę svečių situacija dar labiau pablogėjo, mat už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Johnas Terry.

Jau per pridėtą teisėjo laiką "Chelsea" sugebėjo atgaivinti mačo intrigą, kai įvartį pelnė Frankas Lampardas, tačiau "Premier" lygos lyderiams taško išplėšti nepavyko.

Po šios pergalės Londono "Tottenham" ekipa pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, kuri garantuoja kelialapį į Čempionų lygos turnyrą.

Tuo tarpu "Chelsea" klubą nuo artimiausių persekiotojų kovoje dėl čempionų titulo teskiria vos vienas taškas.

Kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" futbolininkai išvykoje po atkaklios kovos rezultatu 3-2 įveikė "Blackburn" vienuolikę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Mikelis Arteta, Aiyegbeni Yakubu bei Timas Cahillas.

"Birmingham" 0 - 0 "Hull"

"Blackburn" 2 - 3 Liverpulio "Everton"
4' [0 - 1] Mikel Arteta (iš 11 m. baudinio)
69' [1 - 1] Steven N´Zonzi
79' [1 - 2] Aiyegbeni Yakubu
81' [2 - 2] Jason Roberts
90' [2 - 3] Tim Cahill

Londono "Fulham" 0 - 0 "Wolves"

"Stoke" 1 - 2 "Bolton"
13' [1 - 0] Dave Kitson
85' [1 - 1] Matthew Taylor
88' [1 - 2] Matthew Taylor

"Sunderland" 2 - 1 "Burnley"
25' [1 - 0] Fraizer Campbell
40' [2 - 0] Darren Bent
82' [2 - 1] Steven Thompson

Londono "Tottenham" 2 - 1 Londono "Chelsea"
15' [1 - 0] Jermain Defoe (iš 11 m. baudinio)
44' [2 - 0] Gareth Bale
90' [2 - 1] Frank Lampard

67' iš aikštės pašalintas John Terry ("Chelsea")