Kažkaip nevykusiai su tuo čempionato komandų skirstymu, nes dabar panašu, kad vienoje pusėje turbūt turėsime 7 pasaulinio reitingo lyderes iš 10, o kitoje likusios 3. Vienur plaksis stipriausios komandos jau nuo aštuntfinalio, o kitoje pusėje pvz. Argentina jokio padoraus priešininko nesutiks be pusfinalio. Taip neįdomu. Stipriausius palikit pabaigai...