36 turas: "Lille" ir "Monaco" žais Čempionų lygoje © Eurofootball.lt
Prancūzijos čempionate savaitgalį vyko 36-ojo turo rungtynės, ir lygos čempionams paaiškėjus jau anksčiau pagrindinė kova dabar vyksta dėl vietų Europos taurių turnyruose bei išlikimo pirmenybėse.

Eilinius aukso medalius iškovojęs "Lyon" galėjo pasismaginti ir namuose net 5-1 sutriuškino "Bordeaux" komandą. Kelialapius į kito sezono Čempionų lygą užsitikrino pergales iškovoję "Lille" ir "Monaco" klubai: "Lille" išvykoje 3-1 laimėjo prieš "Nantes", o "Monaco" savo aikštėje rezultatu 5-2 įveikė "Bastia" ekipą.

Tuo tarpu kovoje dėl vietos UEFA taurės turnyre nedaug kas pasikeitė, nes "Marseille" su savo pagrindiniu varžovu "Auxerre" sužaidė nulinėmis lygiosiomis ir lieka ketvirtoje vietoje, šeštą poziciją užimantis "Rennes" nusileido "Lens" ekipai, kuri taškais susilygino su "St.Ettiene", netikėtai pralaimėjusiu prieš viltį neiškristi atgaivinusį "Caen".

Nebedaug šansų patekti į Europos turnyrą turi "P.S.G", mače su "Sochaux" išplėšęs dramatiškas lygiąsias, nelabai naudingas abiems komandoms . Vietą kitą sezono lygoje praktiškai užsigarantavo "Stasbourg" , namuose įveikęs "Metz", o "Nice", vėl be E.Jankausko, išvykoje laimėjo prieš "Ajaccio" ir nors šiek tiek atitolo nuo autsaiderių.

36 turo statistika

"%c00055" 5 - 1 "%c00064"
10' [0 - 1] Albert Riera
25' [1 - 1] Florent Malouda
34' [2 - 1] Cristiano Cris
45' [3 - 1] Cristiano Cris
66' [4 - 1] Sidney Govou
84' [5 - 1] Sidney Govou

30' Cyril Rool ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės

"%c00066" 1 - 3 "%c00094"
9' [0 - 1] Stephane Dumont
19' [1 - 1] Nicolas Savinaud
51' [1 - 2] Rafael Schmitz
73' [1 - 3] Mathieu Debuchy

"%c00026 0 - 1 "%c00090"
52' [0 - 1] Kamel Larbi

"%c00025" 0 - 0 "%c00071"

83' Benoit Pedretti ("Marseille") pašalintas iš aikštės

"%c00206" 2 - 0 "%c00146"
44' [1 - 0] Cyrille Watier
90' [2 - 0] Ronald Zubar

"%c00207" 1 - 0 "%c00092"
81' [1 - 0] Azzedine Ourahou

65' Pantxi Sirieix ("Toulouse") pašalintas iš aikštės

"%c00093" 5 - 2 "%c00067"
16' [0 - 1] Alexander Frei
28' [1 - 1] John Utaka
42' [2 - 1] John Utaka
57' [3 - 1] Eric Carriere
59' [4 - 1] John Utaka
62' [4 - 2] Alexander Frei
83' [5 - 2] Abdeslam Ouaddou (į savo vartus)

"%c00036" 5 - 2 "%c00031"
2' [0 - 1] Youssouf Hadji
9' [1 - 1] Ernesto Javier Chevanton
36' [2 - 1] Ernesto Javier Chevanton
45' [3 - 1] Ernesto Javier Chevanton
47' [4 - 1] Javier Saviola
57' [4 - 2] Pascal Chimbonda
86' [5 - 2] Emmanuel Adebayor

89' Nicolas Penneteau ("Bastia") pašalintas iš aikštės

"%c00023" 2 - 2 "%c00065"
49' [0 - 1] Francileudo Santos
58' [0 - 2] Francileudo Santos
90' [1 - 2] Mario Yepes
90' [2 - 2] Sylvain Armand