4 įvarčių ir 4 raudonų kortelių dramoje – „Juventus“ pamesti taškai © Reuters nuotr.

Prasta Turino „Juventus“ sezono pradžia tęsiasi. Vietiniame fronte Massimiliano Allegri auklėtiniai sekmadienio vakarą vos išvengė pralaimėjimo ir namuose, rezultatu 2:2 sužaidė su „Salernitana“ futbolininkais.

„Juventus“ paragavo „šalto dušo“ 18 rungtynių minutę. „Salernitana“ ekipos krašto puolėjas Antonio Candreva atrado savo šansą baudos aikštelėje ir išvedė savo komandą į priekį.

Negana to, svečiai padvigubino savo persvarą pelnydami įvartį „į rūbinę“. 11 metrų baudinį realizavo Krzysztofas Piatekas.

Antroje rungtynių dalyje „Juve“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą. 51 minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Bremeris.

Šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą 90+3 minutę. Leonardo Bonucci stojo prie 11 metrų žymos ir sėkmingai išpildė standartinę situaciją.

Tačiau vos už keletos momentų įsiplieskė tikra drama. 90+5 minutę „Juventus“ ekipos puolėjas Arkadiuszas Milikas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, o už marškinėlių nusiimimą jam buvo parodyta antra geltona kortelė.

Deja, po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas, o tai sukėlė tikrą sąmyšį už aikštės ribų. Emocijų nesuvaldęs „Juventus“ prieš save išvydo raudoną kortelę, o tokią pačią bausmę gavo ir abiejų komandų žaidėjai Juanas Cuadrado ir Federico Fazio.

Po šio susitikimo „Juventus“ užima aštuntą turnyrinės lentelės poziciją, tuo tarpu „Salernitana“ rikiuojasi dviem laipteliais žemiau.