4 turas: "Marseille" lieka viršuje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaisti septyni 4-ojo turo susitikimai. Dar trys dvikovos vyks sekmadienį vakare.

Dar vieną pergalę šį sezoną iškovojo ir čempionato lyderiu išliko "Marseille" klubas, namuose 2-1 įveikęs autsaiderį "Sochaux". Marselio futbolininkai į priekį išsiveržė 39-ąją minutę, kai įvartį pelnė Karimas Ziani. Po pertraukos sužaidus kiek daugiau nie 15 minučių rezultatą padvigubino puikiai į ekipą įsiliejęs vos prieš sezoną ją papildęs Bakari Kone. Paguodos įvartį "Sochaux" 72-ąją minutę pelnė ekipos atakų lyderis Mevlutas Erdingas, jau patraukęs ne vieno garsaus klubo dėmesį.

Antrąją pergalę sezone šiame ture iškovojo Paryžiaus "P.S.G" ekipa, išvykoje 0-1 įveikusi "Caen" vienuolikę. Vienintelį mačo įvartį jau 5-ąją rungtynių minutę pelnė paryžiečių lyderiu šį sezoną tampantis Guillaume Hoarau.

Ir toliau nesėkmingai rungtyniauja rimtų problemų gynybos grandyje turintis "Nantes" klubas. Vos šį sezoną į "Ligue 1" sugrįžęs klubas namuose net 1-4 nusileido "Le Mans" vienuolikei ir po keturių turų su vos vienu tašku žengia paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Daug geriau sekasi kitam naujokui "Grenoble" klubui. Minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs "Monaco" ekipą ir škjovojęs jau trečiąją pergalę Grenoblio klubas su 9 taškais savo sąskaitoje žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

4-ojo turo rezultatai:

"%c00071" 2 - 1 "%c00065"
39` [1 - 0] Karim Ziani
60` [2 - 0] Bakari Kone
72` [2 - 1] Mevlut Erding

"%c00206" 0 - 1 "%c00023"
5` [0 - 1] Guillaume Hoarau

"%c00367" 1 - 0 "%c00036"
18` [1 - 0] Daniel Moreira

"%c00293" 0 - 2 "%c00025"
33` [0 - 1] Ireneusz Jelen
73` [0 - 2] Benoit Pedretti

"%c00254" 2 - 1 "%c00366"
23` [0 - 1] Cedric Faure
72` [1 - 1] Jonathan Brison
88` [2 - 1] Silva Andre Luiz

"%c00066" 1 - 4 "%c00098"
20` [1 - 0] Guirane Ndaw
22` [1 - 1] Thorstein Helstad
45` [1 - 2] Modibo Maiga
83` [1 - 3] Mathieu Coutadeur
90` [1 - 4] Gervinho

"%c00090" 2 - 0 "%c00306"
53` [1 - 0] Habib Bamogo
86` [2 - 0] Loic Remy

32` Siaka Tiane ("Valenciennes") pašalintas iš aikštės